supermariobroswonder-2048px-2x1-1

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Zyskaj ikony z Mario i Pikachu w Nintendo Switch Online

Subskrybenci Nintendo Switch Online mają teraz nowy sposób na uczczenie premiery Super Mario Bros. Wonder. Usługa ta wprowadziła pierwszą falę serii ikon, które można zakupić za punkty Platinum. Punkty Platinum są łatwo dostępne, więc ci, którzy nie mają teraz żadnych do wydania, mogą je łatwo zdobyć, wykonując misje w sekcji Nintendo Switch Online. Pierwsza fala tych ikon obejmuje: 


  • Mario 
  • Peach 
  • Yellow Toad 
  • Elephant Mario 
  • Wonder Flower 
  • Wonder Seed 
  • Talking Flower 
  • Wubba Mario 
  • Bowser 
  • Castle Bowser 

super-mario-bros-wonder-switch-online


Każda z tych ikon kosztuje 10 punktów Platinum. Do wyboru jest również 10 różnych teł, z których 5 opiera się na różnych planszach z gry. Na koniec subskrybencie mogą zdobyć 5 różnych ramek. Tła i ramki kosztują 5 punktów Platinum każda. Pierwsza fala będzie dostępna do 26 października, kiedy zostanie wydana kolejna fala. Obecnie nie ma wskazówek, co zobaczymy w kolejnych trzech falach, ale jest prawdopodobne, że ujrzymy pozostałe postacie z gry. Gra zawiera również mnóstwo nowych złoczyńców i postaci niezależnych, które mogą zostać dodane, w tym Bowser Jr. czy książęta Florian i Bulrush. 

Gra Super Mario Bros. Wonder posiada największą dostępna liczbę grywalnych postaci spośród wszystkich gier Mario w 2D. Tytuł pozwala graczom wybierać spośród postaci takich jak Mario, Luigi, Peach, Daisy, Blue Toad, Yellow Toad, Toadette, Yoshi, Yellow Yoshi, Light-Blue Yoshi, Red Yoshi i Nabbit. Jednak tylko trzech z tych bohaterów jest reprezentowanych za pomocą tych ikon, więc istnieje możliwość, że zostaną one równomiernie rozdzielone na poszczególne tygodnie. Fani Mario będą musieli co tydzień śledzić co zostanie wydane. 

Ikony profilowe dostępne wyłącznie dla subskrybentów stały się regularnym elementem oferty Nintendo Switch Online, a gry otrzymują cotygodniowe fale, w ramach celebracji nowych i popularnych gier. Pod koniec ubiegłego miesiąca Nintendo zaczęło oferować wzory oparte na Detective Pikachu Returns. Oprócz nowych ikon z Super Mario Bros. Wonder, udostępniono również ostatnią falę ikon opartych na Detective Pikachu Returns. Podobnie jak w przypadku poprzednich fal, dostępne są różne wersje Pikachu, ale ten zestaw zawiera również Pangoro i Luxraya. Ostatnia fala będzie dostępna tylko do 26 października. Istnieje możliwość, że te ikony mogą wrócić w przyszłości do Nintendo Switch Online, podobnie jak Nintendo uczyniło to z grami takimi jak Splatoon 3. Niemiej jednak subskrybenci nie powinni na to liczyć i powinni zdobyć ikony, które ich interesują zanim znikną! 

Czy jesteście zadowolenie z tych nowych ikon profilowych? Planujecie wykorzystać swoje punkty Platinum? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz