star fox zero switch-1-e1596386571343

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Zippo ujawnia: Nowa gra Star Fox w drodze!

Nintendo ma kilka marek, z którymi nie wie, co zrobić. Otrzymaliśmy F-Zero 99, ale czy to oznacza, że mieliśmy właściwą grę F-Zero? Gdzie dokładnie jest Chibi-Robo, i czy w ogóle trzeba wspominać o The Legendary Starfy?


Jedną z marek, która pozostaje w niepewności, jest Star Fox. Seria, która nie zrobiła wrażenia na Wii U z grą Star Fox Zero i od tamtej pory było o niej cicho. Teraz jeden przeciek sugeruje, że ożywienie Star Foxa nie jest tak dalekie, jak mogłoby się wydawać.

Zippo, wiarygodny leaker Nintendo, opublikował nowy wpis na blogu, aby przypomnieć fanom, że ożywienie Star Foxa jest wciąż w drodze. Co więcej, twierdzi, że może to być bliżej, niż wcześniej sądziliśmy. Oznacza to, że Star Fox może szybko przejść od zera do setki.

Zippo podzielił się zbiorem dowodów na to, że seria Star Fox szykuje się do ogłoszenia, w tym odnowioną rejestracją znaku towarowego w Brazylii z grudnia 2023 roku i zupełnie nowym znakiem towarowym z listopada.

To przekonujące dowody, a osiem lat po tym, jak Star Fox Zero nie zdołał wznieść się wysoko, wydaje się to wskazywać na projekt w trakcie realizacji. Z drugiej strony, możemy mieć do czynienia z kolejną grą 99.

Zippo dodaje kilka dodatkowych szczegółów w poście, twierdząc, że jest to pierwsza gra w serii Star Fox, która została opracowana wewnętrznie od czasu Star Fox 64, ale także, że wydaje się to być kontynuacją istniejącej gry w serii. Co więcej, będzie ona prawdopodobnie na półkach sklepowych w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Jedynym śladem Star Foxa, jaki mieliśmy, to oryginalny projektant mówiący, że chciałby wziąć udział w filmie Star Fox, a także plotki, że film Smash Bros. mógłby dowieźć Foxa McClouda na imprezę. Twierdzenia Zippo są dość duże, a teraz musimy zobaczyć, czy Nintendo je potwierdzi. Aby to wyjaśnić, lutowy Direct byłby świetnym rozwiązaniem.

Co sądzicie o doniesieniach dotyczących przywrócenia do życia serii Star Fox według przecieku od Zippo? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz