xenoblade-chronicles-3-review x3qz

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Zestaw ikon profilowych z gry Xenoblade Chronicles 3 dla subskrybentów Nintendo

Subskrybenci Nintendo Switch Online otrzymali kilka darmowych bonusów w ciągu miesiąca, ale teraz gdy maj dobiega końca, nie ma już zbyt wiele miejsca, aby wcisnąć więcej. Nintendo jednak właśnie to zrobiło, oferując graczom nowe ikony profilu w zamian za tylko kilka punktów Platinum. Ten konkretny zestaw obrazków profilowych pochodzi z gry Xenoblade Chronicles 3 i podobnie jak inne wyłączności dostępne dla subskrybentów Nintendo Switch Online w ten sposób ikony będą pojawiać się falami, a subskrybenci będą mogli zgarnąć je do 20 czerwca. 


Nintendo ogłosiło na Twitterze rozdanie nowych ikon profilowych z Xenoblade Chronicles 3 i potwierdziło liczbę fal oraz okresy, w których będą dostępne te ikony. Pierwsza fala ruszyła 25 maja i wygaśnie 1 czerwca, po czym następna rozpocznie się od razu. Wygląda na to, że fale będą dostępne przez około tydzień, aż do 29 czerwca, kiedy to wszystkie ikony znów będą niedostępne.


Ten Tweet od Nintendo zapowiadał niektóre z ikon, których gracze mogą się spodziewać w przyszłych falach. Na koncie Twitter NSO Icons Alerts, które informuje graczy o takich możliwościach, można zobaczyć, jakie ikony są obecnie dostępne. Wygląda na to, że można je zdobyć za 10 punktów Platinum każdą, co jest prawie niczym, biorąc pod uwagę, ile punktur Platinum gracze prawdopodobnie już mają. Punkty Platinum, dla przypomnienia, zdobywa się za normalne czynności, takie jak korzystanie z aplikacji i usług online związanych z Nintendo i nie wymagają żadnych zakupów za prawdziwe pieniądze, więc jedyną rzeczą, której potrzebujecie, aby zdobyć te ikony, to trochę zainwestowanego czasu. 


Nintendo jest dość nieprzewidywalne, jeśli chodzi o tego rodzaju darmowe oferty dla subskrybentów Nintendo Switch Online, a w czerwcu nie planowane są większe premiery na Nintendo Switch w porównaniu na przykład z grą The Legend Of Zelda: Tears of the Kingdom w tym miesiącu, trudno przewidzieć jakie darmowe bonusy będą oferowane w czerwcu. Te ikony z Xenoblade Chronicles 3 będą przynajmniej dostępne do prawie końca miesiąca, ale prawdopodobnie zobaczymy również inne rozdania ikon oraz okresowe bezpłatne próby gier w przyszłym miesiącu. Biorąc pod uwagę, ile dużych wydarzeń związanych z grami jest zaplanowanych na czerwiec, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby pojawiła się niespodziewane premiera lub dwie, więc najlepiej będzie zachować aktywną subskrypcję Nintendo Switch Online na czerwiec, aby zobaczyć jakie kolejne rzeczy nadchodzą. 

Przytuliliście jakieś nowe ikony? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz