57438cf3-a2a0-4a25-bc59-f41b9d113630.  CR0 0 1455 900 PT0 SX970 V1

Właściciel zdjęcia: Nintendo / Amazon

Wyprzedaż Amazona: Okazja dla Fanów ‘The Legend of Zelda’

Amazon prowadzi ogromną wyprzedaż ‘kup 2, dostaniesz 1 za darmo’. Wyprzedaż obejmuje tysiące książek i filmów. Jedną z tych książek jest przepiękna, twarda edycja kolekcjonerska przewodnika po The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, która została wydana w zeszłym roku. 


Nintendo bezpośrednio współpracowało z wydawcą, aby stworzyć ten oficjalny przewodnik. Przewodnik odkrywa każdy aspekt gry na swoich 496 stronach. Co więcej, sama książka jest absolutnie piękna. Ma jedną z najlepszych okładek, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. 

Jeśli jesteście zainteresowani, przewodnik Zelda: Tears of the Kingdom jest obecnie wyceniony na $26.85 (ok. 107 złotych) na Amazonie. Może być on jednak Waszym darmowym dodatkiem, w zależności od dwóch innych przedmiotów, które wybierzecie z wyprzedaży ‘kup 2, dostaniesz 1 za darmo’ na Amazonie. Całą wyprzedaż możesz przeglądać tutaj.

Jeśli wpiszecie “Zelda” w pasku wyszukiwania wyprzedaży, znajdziecie skarbnice tytułów. Możesz je sparować z tym przewodnikiem, aby zdobyć swoją darmową książkę. Pamiętajcie, że wyprzedaż ma potrwać tylko do końca tego tygodnia. 

Fani The Legend of Zelda mają teraz wiele powodów do radości. Pojawiły się zestawy LEGO i informacje o nadchodzącym filmie aktorskim. Szczegóły fabuły i obsada filmu ‘The Legend of Zelda’ jeszcze nie zostały potwierdzone. 

Reżyserem będzie Wes Ball, znany z ‘Królestwa Planety Małp’. Producentem filmu będzie Avi Arad, który od dawna produkuje filmy o Spider-Manie. Wśród aktorów, którzy są wymieniani w plotkach lub sugerowani przez fanów, są Tom Holland, gwiazda ‘Spider-Mana’ i ‘Uncharted’, do roli Linka oraz Hunter Schafer, gwiazda ‘Euphoria’ i ‘Igrzyska Śmierci: Ballada Ptaków i Węży’, do roli Zeldy. 

"Pracuję nad filmem aktorskim ‘The Legend of Zelda’ od wielu lat razem z Avi Arad-sanem. On wyprodukował wiele produkcji, które odniosły ogromny sukces” powiedział reżyser gier Nintendo, Shigeru Miyamoto, w oświadczeniu. “Poprosiłem Avi-sana, aby wyprodukował ten film ze mną. Oficjalnie rozpoczęliśmy teraz rozwój filmu. Nintendo jest mocno zaangażowane w produkcję. Zajmie trochę czasu, zanim film zostanie ukończony, ale mam nadzieję, że nie możecie się doczekać, aby go zobaczyć. "

Czy ktoś z Was już ma tę edycję kolekcjonerską przewodnika po The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom? Jak oceniacie jej jakość i zawartość? 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz