maxresdefault

Właściciel zdjęcia: RedDeerGames

UnderDungeon - koci dungeon crawler będzie miał premierę w styczniu

O UnderDungeon można było usłyszeć po raz pierwszy w sierpniu. Produkcja w dziwacznym kimacie a’la Undertale i ciekawą mieszanką eksploracji lochów w 2D i 3D. Premiera miała nastąpić jeszcze w tym roku, jednak wydawca ogłosił, że gra pojawi się na Nintendo Switch 13 stycznia 2023 roku. 


Dla przypomnienia, Under Dungeon to dungeon crawler, w którym gracz wciela się w Kimuto, kociego kuriera, którego zadaniem jest ścinanie przeciwników i bossów za pomocą różnych broni – od tych rodem z Zeldy (haki, bumerangi, miecze) po te nie do końca zeldowe (magiczne bańki). 

Patrząc na nowy zwiastun, oko cieszy prosta grafika stylizowana na retro, a ucho cieszy chwytliwa ścieżka dźwiękowa. W grze również pojawi się pewna ilość eksploracji lochów w 3D z perspektywy pierwszej osoby, co zmienia rozgrywkę.


Więcej informacji o zaletach gry znajdziecie poniżej w notce od wydawcy RedDeerGames: 

Uzbrojony po zęby

Ten świat fantasy pozwala walczyć na różne sposoby. Magiczne bańki, armata strzelająca bumerangami lub klasyczny długi miecz te oręża mogą pokonać naprawdę długi dystans w tej nieznanej krainie. Każda z twoich broni może być dalej ulepszana, aby móc odblokować jej ukryty potencjał.

Ciekawy świat

Ciesz się stylizowaną grafiką 2D oraz mini grami. Każda napotkana postać ma coś ciekawego do powiedzenia… może poza kaczkami. Poza tym, bacznie uważaj na nie wszystkie.

Ukryte sekrety

Na całej mapie odkryjesz tajne obszary z bardzo dziwnymi współtowarzyszami. Co oni tam kombinują? Jest tylko jeden sposób, aby się dowiedzieć. 

Główne cechy:
 
- Proste sterowanie 
- Urocze mini-gry 
- Stylizowana grafika 2D 
- Niesamowita ścieżka dźwiękowa 
- Wiele broni i przeciwników 
- Mnóstwo interesujących postaci 

Mimo iż gra nie pojawi się w tym roku tak jak to pierwotnie planowano, cieszy fakt, że data premiery nie została zbyt mocno przesunięta. 

Co sądzicie o UnderDungeon? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz