1280x720  2

Właściciel zdjęcia: Nightdive Studios

Turok 3: Shadow of Oblivion - Remaster na horyzoncie!

Nightdive Studio ogłosiło, że remaster gry Turok 3: Shadow of Oblivion trafi na Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One oraz PC 14 listopada. Powstałe równolegle z Universal Games and Digital Platforms. Remaster Shadow of Oblivion to przywrócenie do życia klasycznej strzelanki z widokiem z pierwszej osoby, który pierwotnie ukazał się w 2000 roku na konsolę Nintendo 64. Remaster będzie posiadał ulepszony silnik, by osiągnąć wyższy poziom wierności wizualnej w przypadku modeli 3D, tekstur i efektów graficznych. Gra będzie także zawierać ulepszoną rozgrywkę i wsparcie dla kontrolerów konsolowych z uwzględnieniem specyficznych cech każdej platformy.


Seria Turok jest uważana za jeden z klasycznych kamieni milowych w historii gier, a cytując Larry’ego Kupermana dyrektora do spraw rozwoju biznesu w Nightdive Studios, „możliwość dostarczenia najnowszej i ulepszonej wersji Turok 3: Shadow of Oblivion to wspaniałe uczucie”. Dodatkowo dodał również, „W pełni wykorzystuje najnowszą wersję naszego silnika KEX i nie możemy się doczekać, aby podzielić się grą z graczami w tym roku.” 

Co do fabuły gry, gracze wybierają między dwoma bohaterami – Josephem i Danielle Fireseed, rodzeństwem protagonisty z Turok 2: Seeds of Evil, Joshuy Fireseeda. Razem rodzeństwo musi się zjednoczyć, aby pokonać tytułowego antagonistę, Obliviona oraz jego popleczników znanych jako „Flesh Eaters”, po rzekomej śmierci ich brata z jego rąk. 

Zremasterowana wersja gry Turok jest dostępna po raz pierwszy od jej wydania na konsolę Nintendo 64. W nadchodzącym remasterze gra zostanie wzbogacona o szereg udoskonaleń. Obejmują one ulepszoną grafikę otoczenia, modele postaci i zaktualizowane modele broni. Nowe i zaawansowane funkcje renderowania, wygładzanie krawędzi, bloom, dynamiczne cienie i rozmycie ruchu również będą obecne w remasterze. Czy Jesteście podekscytowani ogłoszeniem remasteru gry Turok 3: Shadow of Oblivion? Graliście w oryginalną wersję Turoka na Nintendo 64? Dajce nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz