Tony Hawk

Właściciel zdjęcia: Activision

Remastery Tony Hawk's Pro Skater 3 + 4 zostały porzucone

Fani Tony'ego Hawka przeżyli w kwietniu tego roku niemały szok, gdy okazało się, że firma Vicarious Visions, zajmująca się tworzeniem gry Tony Hawk's Pro Skater, została wchłonięta przez Blizzard Entertainment.

Pojawiły się wtedy obawy o przyszłość serii, a także o to, czy remastery trzeciej i czwartej gry kiedykolwiek ujrzą światło dzienne. Niestety, Tony Hawk potwierdził, że prawdopodobnie tak się nie stanie.

Tony otwarcie wypowiedział się na temat obecnej sytuacji na streamie użytkownika andyTHPS, całość możecie obejrzeć tutaj, a poniżej przedstawiamy przetłumaczony fragment jego wypowiedzi.


To znaczy, taki był plan, nawet do dnia premiery [Tony Hawk Pro Skater 1 + 2] mieliśmy zamiar wydać 3 i 4, a potem Vicarious zostało jakby wchłonięte, szukali innych deweloperów i na tym się skończyło.
[...]
Prawda jest taka, że oni [Activision] próbowali znaleźć kogoś, kto zrobiłby 3 + 4, ale nie ufali nikomu tak, jak Vicarious, więc słuchali innych propozycji od innych studiów, na przykład "co byś zrobił z tytułem THPS", ale nie spodobało im się nic, co usłyszeli i na tym się skończyło.

To naprawdę duży cios dla fanów serii (takich jak ja), dajcie znać w komentarzach i na naszych mediach społecznościowych co o tym sądzicie i czy czekaliście na remastery trzeciej i czwartej części serii THPS.

Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz