princess-peach-showtime-key-art-changes

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Swordfighter Peach na piedestale: Bonusy dla preorderu Princess Peach: Showtime!

Princess Peach: Showtime! trafi na Nintendo Switch już w marcu 2024 roku, dając tytułowej bohaterce pierwszą główną rolę w grze od prawie dwóch dekad. Gra wzbudza spore zainteresowanie, a niektórzy fani mogą już planować przedpremierowe zamówienie. Pierwszy bonus dla osób, które zdecydują się na przedpremierowe zakupy, został właśnie ujawniony i pochodzi od Best Buy. Sklep ten oferuje akrylowy stojak z wizerunkiem Swordfighter Peach, jednej z przemian postaci w grze. Stojak jest podobny do wcześniejszych bonusów dla przedpremierowych zamówień, takich jak w przypadku gry Sonic Superstars.


Obraz stojaka został udostępniony na Twitterze przez użytkownika @Wario64 i można go zobaczyć w osadzonym poniżej tweecie. Czytelnicy zainteresowani przedpremierowym zamówieniem gry w sklepie Best Buy mogą to zrobić tutaj.


W grze Princess Peach: Showtime! postać księżniczki będzie miała wiele przemian, które będą wykorzystywane w różnych segmentach gry. W chwili obecnej Nintendo ujawniło sześć przemian: Ninja Peach, Cowgirl Peach, Detective Peach, Patissiere Peach, Kung Fu Peach oraz Swordfighter Peach, która pojawia się na akrylowym stojaku. Każda przemiana ma swoje unikalne zdolności, które pasują do danego motywu. Na ten moment nie wiemy, czy to będą jedyne warianty Peach w grze, czy może jest jeszcze więcej do odkrycia.

W Super Princess Peach, bohaterka stanie do walki z znajomymi przeciwnikami z Królestwa Grzybów, takimi jak Bowser, Hammer Bros. czy Kamek. Jednak w Princess Peach: Showtime! gracze napotkają nowy zespół złoczyńców, znanych jako Grape i Sour Bunch. Księżniczka będzie musiała wykorzystać swoje nowo odkryte umiejętności przemiany, aby ochronić Sparkle Theater przed tymi wrogami i połączyć siły z jego strażnikiem, Stellą.

Gra Princess Peach: Showtime! zadebiutuje 22 marca 2024 roku, wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Mimo że Peach była grywalna w wielu grach na przestrzeni lat (począwszy od Super Mario Bros. 2 z 1988 roku), to jednak od 2005 roku nie miała swojej własnej gry. To naprawdę długi okres poza reflektorem, ale czas na powrót nie mógł być lepszy. W zeszłym roku miał premierę film The Super Mario Bros., w którym Peach odegrała ważną rolę. Film odniósł ogromny sukces kasowy.

W tym momencie Princess Peach: Showtime! jest ostatnią grą Nintendo Switch, która ma ustaloną datę premiery w tym roku. Wiemy, że Luigi’s Mansion 2 HD i Paper Mario: The Thousand-Year Door zostaną wydane w 2024 roku, ale nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie trafią na rynek. Z prawdopodobnym Nintendo Direct w lutym powinniśmy dowiedzieć się więcej o przyszłych planach firmy!

Czy planujecie przedpremierowe zamówienie Princess Peach: Showtime! w sklepie Best Buy? Czekacie z niecierpliwością na premierę gry? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych!

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz