super-monkey-ball-banana-rumble-official-switch-reveal-trail ayza.1280

Właściciel zdjęcia: SEGA

Super Monkey Ball Banana Rumble: Małpy, banany i ekscytujący tryb przygody

W późnych latach 80. i na początku lat 90. Sega i Nintendo mocno ze sobą rywalizowały. Rywalizację tę symbolizowało starcie Sonica i Mario - bystrego jeża i ikonicznego hydraulika z Królestwa Grzybów. Jednak próba Segi, aby wyprzedzić Nintendo, nie powiodła się. Sega postawiła na rozwijanie dodatków do konsol. Ta strategia historycznie okazała się nieskuteczna w zwiększaniu udziału w rynku w branży gier.


Sega nie wydała żadnej nowej konsoli od czasu Dreamcasta w 2002 roku. Jednak udało jej się przyciągnąć grupę nostalgicznych graczy, którzy szukają czegoś retro. Sega postanowiła to wykorzystać, przywracając klasyczne gry, ale z nowym twistem. Te gry będą dostępne na Nintendo Switch.

Sega ogłosiła nową grę z serii Super Monkey Ball pod nazwą Super Monkey Ball Banana Rumble. Ta nowa gra może pochwalić się największą liczbą graczy w historii serii. Może pomieścić do 16 graczy, zapewniając zabawę w trybie wieloosobowym w różnych trybach gry online.

Oprócz trybów wieloosobowych, Banana Rumble wprowadza angażujący tryb Przygody. Zaprasza graczy do przemierzania aż 200 nowych etapów. Można to robić samemu lub z przyjaciółmi lokalnie i online. Tryb ten pozwala grać czterem graczom jednocześnie.


Gra oferuje szerokie możliwości personalizacji postaci. Pozwala graczom dostosować swoje małpy do własnych upodobań. Ponadto, wprowadzenie nowego ruchu Spin Dash dodaje świeżą dynamikę do rozgrywki. Zwiększa to konkurencyjność w ekscytujących trybach, takich jak Wyścig, Polowanie na Banany i Robot Smash.

Rosnące podekscytowanie towarzyszy grze Super Monkey Ball Banana Rumble, która szykuje się do gorąco oczekiwanego wydania na Nintendo Switch 25 czerwca. Gra obiecuje godziny ekscytujących doświadczeń z rozgrywką. Będzie to atrakcja zarówno dla starych fanów, jak i nowych graczy.

Gracze, którzy z niecierpliwością czekają na zanurzenie się w małpim chaosie, mają do wyboru dwie opcje przedpremierowe. Pierwszą opcją jest fizyczna edycja Legendary Banana. Kosztuje ona 50 dolarów (ok. 198,96 zł). W skład tej edycji wchodzi standardowa wersja gry. Do tego dołączony jest elegancki pokrowiec na pudełko. Dodatkowo, w zestawie znajduje się fascynująca, 40-stronicowa książka z artami. Jest ona wypełniona nostalgią dla fanów Monkey Ball.

Dla tych, którzy wolą cyfrowe pobieranie, dostępna jest Edycja Cyfrowa Deluxe. Kosztuje ona 289,80 zł. Ta edycja zawiera mnóstwo dodatkowych treści. W skład tego luksusowego pakietu wchodzi Sega Pass DLC Pack. Zawiera on sześć ukochanych postaci z Segi, które dołączają do małpiego szaleństwa. Dodatkowo, w zestawie znajdują się bonusowe przedmioty do personalizacji w tematyce Segi. Pozwalają one graczom spersonalizować swoje doświadczenia z grą. Dodają do nich nutkę nostalgii.Podstawowa wersja Super Monkey Ball Banana Rumble w pre-orderze w Nintendo eShop kosztuje 209,80 zł.

Czy macie jakieś doświadczenie z grami z serii Super Monkey Ball? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz