mariowonder-blogroll-1687358668748

Właściciel zdjęcia:

Super Mario Bros. Wonder: Nintendo zapowiada nową grę z Mario w świecie 2D

Mimo, że to właśnie ta seria, która w znacznym stopniu uczyniła Nintendo popularną marką, minęło już trochę czasu od premiery nowej gry 2D Super Mario Bros. Oczywiście były już gry z serii Super Mario Maker, ale dla tych którzy nie interesują się tworzeniem własnych poziomów, ostatnią oryginalną grą Mario 2D stworzoną przez Nintendo na konsolę było New Super Mario Bros. U wydane w 2012 roku. 


W ciągu ostatnich kilku tygodniu krążyły plotki, że Nintendo przygotowuje się do zaprezentowania nowej gry Mario w dwóch wymiarach, i dzisiaj podczas najnowszego Nintendo Direct zostało to dostarczone. Nowa gra nosi nazwę Super Mario Wonder i wygląda na to, że sprosta tytułowi, zawierając wiele zdumiewających i nietypowych elementów. Gra posiada zupełnie nowy styl wizualny, w którym postacie są płynnie animowane i wyglądają niemal jak naklejki na tle 2,5D. Tym razem głównym gimmickiem są „Wonder Flowers” (Cudowne Kwiaty), które spowodują, że świat zareaguje w dziwaczny sposób, gdy się je zbierze. Wrogowie mogą wynieść flagę końcową, rury mogą ożyć i wiele więcej. Gra oferuje także tryb współpracy dla czterech graczy, nowe power-upy (w tym jeden, który zamienia Mario w słonia) i tak, będzie można zagrać Daisy. Możecie zobaczyć to całe szaleństwo poniżej: Trudno nadążyć za tym wszystkim. Nie trzeba mówić, że to nie jest kolejna gra New Super Mario Bros., która miała tendencję do stosowania dość schematycznego podejścia. Ta gra jest duchowym dziedzictwem gier z Mario w 3D w świecie 2D. Oto oficjalny opis gry: 

Super Mario Bros. Wonder: Kolejna ewolucja gier Super Mario Bros. w stylu 2D z przewijającym się ekranem trafia na Nintendo Switch. Gdy dotkniesz Wonder Flowers w grze, otwierają się cuda świata – rury mogą ożyć, mogą się pojawić hordy wrogów, postacie mogą zmieniać swój wygląd, zmieniając tym samym rozgrywkę w nieprzewidywalny sposób. W każdym poziomie czekają na nas podekscytowane i różne niespodzianki. Super Mario Bros. Wonder umożliwia grę postaciami takimi jak Księżniczka Peach, Księżniczka Daisy czy Yoshi, oprócz znanych postaci jak Mario, Luigi i Toad. Ponadto, Super Mario Bros. Wonder wprowadza debiut najnowszego power-upu Mario, który pozwala mu przekształcić się w słonia. Jakie inne cuda może zawierać ta gra? "

Super Mario Wonder pojawi się na Nintendo Switch 20 października.

Jesteście podekscytowani na myśl o nowym Marianie w 2D? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz