Game-Page-Featured Dust-and-Neon-Inits

Właściciel zdjęcia: Rogue Games

Strzelaj w "Dust And Neon" na Nintendo Switch

Rogue Games wraz z David Marquardt Studios ogłosiły, że Dust & Neon ukaże się na Nintendo Switch. Wiadomość ta została przekazana podczas tygodniowego wydarzenia świątecznego Inside the House of Indies. 


W tej pełnej akcji strzelance typu twin-stick roguelite, osadzonej w postapokaliptycznym dzikim zachodzie opanowanym przez złoczyńców przyjdzie nam się wcielić w tajemniczego rewolwerowca, który wyrusza na epicką wyprawę. 

Możemy się spodziewać precyzyjnej rozgrywki gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z armią groźnych robotów i niesamowitych walk z bossami, z możliwością odblokowania umiejętności, ogromu unikalnych broni i zmieniającymi grę ulepszeniami – wszystko to sprawi, że nasz protagonista stanie się siłą nie do zatrzymania. 

Wydawca nakreślił najważniejsze cechy gry poniżej: 

  • Strzelaj w każdym kierunku: Naprawdę solidna i wymagająca strzelanka roguelite z mechaniką przeładowywania – wciskaj każdy pocisk do magazynku podczas ognia walki. Najlepsze w swojej klasie sterowanie pozwala na szybką i precyzyjną rozgrywkę, a dynamiczny system zwiększania mocy sprawi, że będziesz bez przerwy masakrował mechaniczne zagrożenie.

  • Zbieraj i ulepszaj swój arsenał: Wybierz swój arsenał spośród prawie 2000 całkowicie unikalnych rewolwerów, strzelb i karabinów. 1600 unikalnych toników, które pozwolą Ci tymczasowo zmienić lub wzmocnić zdolności Twojego rewolwerowca na polu bitwy. Otwórz setki skrzynek z łupami wypełnionymi po brzegi pieniędzmi, bronią i ulepszeniami. Ulepsz swojego bohatera 24 unikalnymi umiejętnościami, które zasadniczo zmieniają sposób rozgrywki. 

  • Śmierć to dopiero początek: Pełna akcji, ponad 10-godzinna kampania czeka na tych, którzy odważą się podjąć wyzwanie! Osoby, które ukończą grę, będą miały do dyspozycji o wiele więcej godzin przygód. Przemierzaj ogromny, zróżnicowany świat z czterema unikalnymi biomami, walcz z imponującą liczbą wrogich robotów z unikalnymi mocami i słabościami oraz zbieraj nagrody za złowrogich złoczyńców w epickich walkach z bossami. 

Dust & Neon będzie miało cyfrową premierę w Nintendo eShop na całym świecie na początku 2023 roku.

 
Macie w planach stawić czoła cybernetycznym łotrom? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz