ocarina-of-time-12png-e94186

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Streamerka próbuje pokonać Zelda: Breath of the Wild używając okaryny jako pada

Streamerka gv_mimi próbuje przejść The Legend of Zelda: Breath of the Wild używając okaryny jako kontrolera. Chociaż gra w The Legend of Zelda: Breath of the Wild okaryną niesie za sobą wiele wyzwań, streamerka jest entuzjastycznie nastawiony do pokonywania strażników i bossów w trakcie gry. 


Breath of the Wild wciąż jest tematem dyskusji w sieci po ponad sześciu latach od premiery wraz z konsolą Nintendo Switch w marcu 2017 roku. Doceniony przez krytyków tytuł przekroczył 30 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Niektórzy gracze nadal przemierzają królestwo Hyrule w Breath of the Wild, aby odkryć nowe tricki i przygotować się na premierę The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, gorąco oczekiwanego sequela. W ciągu kilku miesięcy, które pozostały do premiery kontynuacji, jeden z graczy postanowił spróbować użyć okaryny jako kontrolera w Breath of the Wild. 

Streamerka gv_mimi udostępniła na Reddicie klip ze swojego ostatniego streamu na Twitchu, w którym pokonuje strażnika w Breath of the Wild, używając jako kontrolera okaryny. Zmaga się z przemierzaniem jednego z sanktuariów w grze, ale w końcu podchodzi do wrogiego strażnika, prawidłowo celuje bronią Linka i pokonuje go dmąc w okarynę. Streamerka planuje ukończyć Breath of the Wild ze swoją okaryną przed premierą Tears of the Kingdom 12 maja. 

Granie okaryną jak kontrolerem jest możliwe dzięki programom, które konwertują nuty na określone przyciski. Ponadto gv_mimi może skonfigurować makra, aby wykonywać różne zestawy czynności podczas gry na okarynie. Wejścia i makra wymagają dalszych testów i dopracowania pod kątem prawidłowego użytkowania w Breath of the Wild. Według gv_mimi planuje ona eksperymentować z wejściami, aby znaleźć możliwie najlepsze ustawienia kontroli dla swojej okaryny

Streamerka na Twitchu powtarza, że chce przejść Breath of the Wild za pomocą okaryny przed premierą Tears of the Kingdom, a to wyzwanie może zainspirować innych graczy do samodzielnego spróbowania użycia okaryny lub innego niestandardowego przedmiotu do przejścia produkcji Nintendo. 

Breath of the Wild to ogromna przygodowa gra akcji z otwartym światem, a Tears of the Kingdom wydaje się być jeszcze większym tytułem. Jednak, choć kluczowy art. Dla Tears of the Kingdom sugeruje, że Link przekształci Master Sword, aby użyć go przeciwko antagoniście gry, jego arsenał w sequelu Breath of the Wild nie wydaje się zawierać okaryny. 

Gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest dostępna w eShopie w cenie 289 zł. 

Spotkaliście się z podobną próbą przechodzenia gry nietypowym kontrolerem? Co to było? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz