Indie-World-Showcase- -17 04 2024- Nintendo-Switch -41-13-screenshot

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Stitch i Sticky Business: Nowe gry na Switchu

Dwie nowe gry na platformie Nintendo Switch  zostały niespodziewanie udostępnione. Stało się to po prezentacji Nintendo Indie World. Wczoraj Nintendo przeprowadziło najnowszą transmisję Indie World. Miało to na celu wyróżnienie kilku mniej znanych tytułów, które wkrótce pojawią się na Switchu. Tak się szczęśliwie złożyło, że dwie z gier, które pojawiły się podczas wydarzenia, były dostępne do kupienia i zagrania w momencie jego zakończenia.


Teraz, zarówno Stitch jak i Sticky Business są dostępne na Nintendo Switch. Pierwsza gra z tej pary, Stitch to gra logiczna, która ma na celu haftowanie. Pochodzi od Lykke Studios. Zagadki w Stitch występują w różnych poziomach trudności. Mówi się, że dostarczają “relaksującego i kojącego doświadczenia”. Podczas gdy niektóre gry logiczne mogą doprowadzić graczy do szału, jeśli nie mogą znaleźć rozwiązania, w Stitch chodzi bardziej o wyluzowanie. Grę można nabyć w Nintendo eShop za 39,99 zł.

Sticky Business to kolejna cozy gra, która polega na prowadzeniu własnego biznesu. Gra daje graczom narzędzia do tworzenia własnych unikalnych naklejek na podstawie próśb różnych klientów. Robienie tego nie tylko będzie korzystne dla biznesu, ale pozwoli Wam dowiedzieć się więcej o klientach i ich historiach. Oprócz podstawowej gry, Sticky Business ma również dodatkowy pakiet DLC Plan With Me, który można również zdobyć. Ten dodatek zawiera dziesięciu nowych klientów i ponad 100 dodatkowych opcji naklejek. “Kompletny pakiet” dla Sticky Business, który zawiera całą tę zawartość, można kupić za 50,40 zł.

Aby dowiedzieć się więcej o Stitch i Sticky Business, możecie obejrzeć trailery i oficjalne opisy każdej z gier poniżej.

Stitch"Stitch to casualowa gra logiczna z haftem na numerowanej siatce. Głównym celem jest wypełnienie obszarów poziomów bez luk, aby ukończyć obręcz. Stitch pozwala tworzyć piękne wzory haftu, rozwiązując poziomy i obręcze o różnych stopniach trudności i rozmiarach. To łatwe do nauczenia, ale trudne do opanowania! Haftuj piękne krajobrazy, rośliny, zwierzęta, obiekty i wiele innych.

Stitch oferuje szeroki zakres grywalnej zawartości i tysiące od łatwych do ekstremalnie trudnych poziomów. Wybierz wzór, rozmiar i kategorię obręczy, które preferujesz, i przechodź przez poziomy, aby stworzyć haftowane arcydzieła.

Sticky BusinessW Sticky Business prowadzisz własny przytulny mały biznes - i chodzi o to, aby być kreatywnym, podczas gdy Twoja wyobraźnia szaleje, tworząc naklejki, układając arkusze naklejek, pakując zamówienia i dowiadując się więcej o historiach swoich klientów za każdym razem, gdy kupują naklejki! Ponieważ żaden sklep nie jest kompletny bez swoich klientów!

Każdy z klientów poprosi o różne naklejki. Spełniając ich prośby, nie tylko zaimponujesz swoim klientom, ale także dowiesz się więcej o ich życiu. Wybierz spośród ponad 400 elementów podczas tworzenia swoich naklejek. Dodatkowo, możesz dodać efekty takie jak brokat, aby stworzyć swoją następną ulubioną naklejkę. Udoskonalaj swój biznes z naklejkami dzień po dniu i zbuduj najurokliwszy sklep w internecie.

Czy już mieliście okazję wypróbować gry Stitch lub Sticky Business na Nintendo Switch? Jakie są Wasze wrażenia? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz