wrazenia-z-bety-splatoon-3-splatfest

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Splatoon 3 - kolejny Splatfest już w tym tygodniu

Jeszcze w tym tygodniu w Splatoon 3 zadebiutuje nowy Splatfest. Świętowanie w grze na Nintendo Switch rozpocznie się w piątek 6 stycznia i potrwa do niedzieli 8 stycznia. Tym razem motywem przewodnim jest jedzenie, a zadaniem gracza będzie wybranie „swojego ulubionego doznania smakowego”. Jak w przypadku poprzednich Splatfestów, są trzy opcje do wyboru, w tym pikantny, słodki i kwaśny. Smak będzie można wybrać poprzez wybór drużyny: Shiver jest drużyną pikantną, Frye drużyną słodką, a Big Man reprezentuje drużynę kwaśną. Gracze mogą dokonać wyboru już teraz, ale po podjęciu decyzji już nie będzie odwrotu! 


Tweet Nintendo zapowiadający zbliżający się Splatfest jest do przeczytania poniżej: 


Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z serią Splatoon, Splatfesty są tradycją od czasu oryginalnego Splatoon na Wii U. W pierwszych dwóch grach gracze mieli do wyboru dwie drużyny, w najnowszej odsłonie liczba ta wzrosła do trzech. Społeczność gry ma tendencję do masowego pokazywania się podczas tych wydarzeń. Gracze dostają solidny zastrzyk rywalizacji zarówno w grze, jak i na mediach społecznościowych. Tematy Splatfestów przez lata były naprawdę różne. Od preferencji zwierząt domowych po ulubiony sos. Niektóre tematy skupiały się na postaciach z innych franczyz, takich jak Pokémon, Teenage Mutant Ninja Turtles, SpongeBob czy Transformers. 

Ciekawe, która drużyna okaże się być najpopularniejsza. Team Sweet wydaje się być pretendentem do wygrania. Oczywiście popularność to tylko jeden element tej układanki. Miejmy nadzieję, że ten Splatfest przyciągnie do siebie tłumy, a fani będą zadowoleni z wydarzenia. Splatoon 3 właśnie dostał sporą aktualizację w zeszłym miesiącu, a dla graczy, którzy jeszcze nie sprawdzili zmian, ten weekend powinien być idealną okazją. 

Splatoon 3 jest dostępny w Nintenod eShopie za 249,80 zł

A Ty? Wybrałeś już swoją drużynę na nadchodzący Splatfest? Którą drużynę zamierzacie reprezentować w ten weekend? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz