maxresdefault  6

Właściciel zdjęcia: Monolith Soft

Soundtrack Xenoblade Chronicles 3 ukaże się w lipcu

Oficjalna ścieżka dźwiękowa do gry Xenoblade Chronicles 3 zostanie wydana 29 lipca 2023 roku, czyli dokładnie rok po premierze gry. Pierwszy będzie dostępny limitowany nakład, a standardowy nakład pojawi się 2 sierpnia 2023 roku. 


Ogłoszono to dzisiaj przez Procyon Studio – firmę zajmującą się muzyką do gier, założoną przez głównego kompozytora gry, Yasunoriego Mitsudę. Ścieżka dźwiękowa zawiera ponad 140 utworów, co łącznie daje 9 godzin wspaniałej muzyki stworzonej przez Mitsudę, ACE, Kenjiego Hiramatsy, Manami Kiyotę, Mariam Abounnasr oraz Yutakę Kuningo. 

Oficjalna strona produktu dla limitowanego nakładu zawiera informację, która wzbudziła zainteresowania fanów: „Oprócz muzyki zawartej w głównej grze, zawiera ona także muzykę z dodatkowej historii w Expansion Pass Vol. 4. Vol 4 Expansion Pass to długo oczekiwany dodatek fabularny do gry Xenoblade Chronicles 3, który jeszcze nie ma oficjalnej daty premiery. Czy to oznacza, że dostaniemy Vol 4 przed wydaniem ścieżki dźwiękowej? 


Standardowy i limitowany nakład będą zawierać zupełnie nową ilustrację okładki od projektanta postaci gry, Masatsugu Saito. Limitowany nakład będzie również zawierał dwie miniaturowe repliki fletów Noah i Mio w skali 1:3, kartę z nową ilustracją oraz podpisami kompozytorów i 80-stronicową broszurę. 

Limitowany nakład kosztować będzie 16,800 ¥ (około 544 zł) i będzie dostępny w sklepie Procyon, który realizuje również przesyłki międzynarodowe. Standardowy nakład jest dostępny w przedsprzedaży na CDJapan za 6,600 ¥ (niecałe 214 zł).

Istnieje również wersja Trinity Box (dostępna wyłącznie w Procyon), która zawiera ścieżki dźwiękowe do Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, Xenoblade Chronicles 2, Torna – The Golden Country oraz Xenoblade Chronicles 3 za około 155 $, czyli za około 662 zł. Cena ta nie zawiera kosztów wysyłki. 

Wygląda na to, że ścieżka dźwiękowa Xenoblade Chronicles: Definitive Edition będzie również dostępna osobno. Choć ceny nie zostały jeszcze podane, ścieżka dźwiękowa do remasteru z 2020 roku jest zaplanowana do wydania 2 sierpnia 2023 roku. Wszystkie obecne ścieżki dźwiękowe można znaleźć na portalu ze ścieżkami dźwiękowymi z gry Xenoblade. 

Czy zamówicie przedpremierowo ścieżkę dźwiękową Xenoblade Chronicles 3? Uważacie, że w ciągu kolejnych tygodni pojawią się nowe wiadomości związane z serią Xeno? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz