maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Strictly Limited Games / Hanaji Games

Shootery Dezatopia i Mecha Ritz: Steel Rondo doczekają się fizycznego wydania

Strictly Limited Games ogłosiło, że wyda dwa nowe shoot’em upy – Dezatopia i Mecha Ritz: Steel Rondo – razem w fizycznym wydaniu. Pre-ordery można zamawiać od 4 grudnia. 


Pierwszy z tych tytułów, Dezatopia to inspirowana automatami pozioma strzelanka oferująca 24 zróżnicowane etapy oraz 21 różnych bossów do pokonania. W grze przyjdzie nam się wcielić w Mokomo, mającą obsesję na punkcie mody licealistkę, która ma misję stworzenia nowego świata po odkryciu hordy obcych żyjących pod skorupą ziemską.
NSwitchDS Dezatopia 05
Hanaji Games
Mecha Ritz: Steel Rondo, dla porównania jest pionowo przewijanym shoot’em upem, w którym można ulepszać swój statek, tak, aby jak najszybciej wyeliminować dużą liczbę wrogów z każdego etapu. Decyzje, które gracz podejmie na każdym poziomie, wpływają na zakończenie gry.
ss 06d01606eb26ce310880b601a24fb83cd6851c9c.1920x1080
Hanaji Games
Mimo, że obie gry są dostępne w Nintendo eShop, to wydanie fizyczne jest świetnym sposobem na zdobycie dwóch produkcji naraz, inspirowanych klasycznymi strzelankami. Pudełka będą dostępne w dwóch różnych edycjach, każda z nich będzie miała podwójną okładkę, każda strona przedstawia jedną z dwóch gier i instrukcję obsługi obu tytułów. Standardowe edycje będą ograniczone do 999 egzemplarzy. Cena tego wydania wynosi 35,24 £.

Będzie również specjalna limitowana edycja dla obu wersji gry, wydanej w nakładzie 500 egzemplarzy. Poza grą i instrukcją, wersje te zawierać będą również unikalne pudełko, książkę zawierającą spostrzeżenia dewelopera, dwupłytowy soundtrack oraz dwustronny plakat A3. Koszt tego wydania będzie wynosił 52,85 £ 

Każda z wersji będzie dostępna wyłącznie w sklepie Strictly Limited Games. Zamówienia przedpremierowe będzie można składać 4 grudnia. 

Cyfrowe wydania gier są dostępne w Nintendo eShop: Dezatopia w cenie 64 zł i Mecha Ritz: Steel Rondo w cenie 60 zł. 

Macie zamiar zdobyć kopię shumpowego bundla? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz