Rune-Factory-3-Special

Właściciel zdjęcia: Neverland

Rune Factory 3 Special Golden Memories Edition ujawnione

XSEED Games ujawniło limitowaną edycję Rune Factory 3 Special Golden Memories Edition, a wkrótce zostanie otwarta przedsprzedaż przez sklep XSEED Games i wybrane punkty sprzedaży detalicznej. 


Cena to 79,99$ (około 337 zł), i zawiera:

  • Fizyczną kopię Rune Factory 3 Special, 
  • Akrylową statuetkę przedstawiającą bohaterów z Rune Factory 3 Special, Rune Factory 4 Special i Rune Factory 5, o wymiarach 15,5 cm szerokości i 10 cm wysokości, 
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękowa na płycie CD, 
  • Spersonalizowany planer o wymiarach 13x20 cm zawierający pory roku z gry oraz kalendarz, 
  • Ekskluzywny dodatek „Swimsuit Mode”, pozwalający postaciom pojawiać się w strojach kąpielowych przez cały rok. 
    Rune-Factory-3-Special-Japan-Date 10-12-22
    W Rune Factory 3 Special gracz wcieli się w Micaha, młodego człowieka z mocą zamieniania się w złotego, przypominającego owieczkę potwora zwanego Wooly. 

Po wpadnięciu do miasteczka na prowincji - Sharence, zostaje uratowany przez młodą kobietę i budzi się bez wspomnień z przeszłości. Szybko zostaje wciągnięty w odwieczny konflikt między ludźmi a potworami. 

Micah musi pracować nad poprawieniem relacji między rasami, aby przywrócić pokój i jednocześnie odkryć wstrząsającą tajemnicę związaną z jego własną przeszłością. 

To zremasterowana i rozbudowana wersja klasycznego tytułu z długiej serii, która pierwotnie została wydana na konsolę Nintendo DS. i posiada ulepszoną grafikę oraz przeprojektowane modele postaci 3D. 

Gracze mogą również spodziewać się zupełnie nowych treści, takich jak tryb Newlywed, na który składa się samodzielna przygoda odblokowana po zawarciu małżeństwa z każdą z 11 dostępnych młodych pań w grze. 

Rune Factory 3 Special zostanie wydane na całym świecie 5 września 2023 r. w wersji pudełkowej oraz cyfrowej w sklepie Nintendo eShop na konsolę Nintendo Switch. 

Czy zainteresowała waz pudełkowa wersja Rune Factory 3 Special? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz