maxresdefault  5

Właściciel zdjęcia: Nintendo / Illumination

Reżyserzy wyjaśniają zmiany osobowości Peach w Super Mario Bros. Movie

Księżniczka Peach, ma kilka poważnych zmian charakteru w Super Mario Bros. Movie. Reżyserzy Aaron Horvath i Michael Jelenic ujawniają skąd te zmiany. Nadchodząca adaptacja przenosi postacie z gier wideo na duży ekran z gwiazdorską obsadą. Chris Pratt wcieli się w tytułową rolę, a głosy pod Donkey Konga, Toada i Bowsera podkładać będą Seth Rogen, Keegan-Michael Key i Jack Black. Co do księżniczki Peach, głos jej będzie podkładać gwiazda The Menu Anya Taylor-Joy. Zwiastuny pokazywały grupę przemierzającą Grzybowe Królestwo z mnóstwem easter eggów nawiązujących do klasycznych gier Nintendo. 


Reżyserzy Horvath i Jelenic ujawnili w rozmowie dla Total Film, że w Super Mario Bros. Movie pojawi się bardziej potężna i zdolna księżniczka Peach, ponieważ w filmie rolę „damy w opałach” będzie miał Luigi. Horvath dzieli się swoim podekscytowaniem tą zmianą, nie może się doczekać, aż ta nowa wersja Peach będzie mogła się zaangażować w przygodę, gdy jest wolna od szponów Bowsera. 

Super Mario Bros. Movie ma być nostalgiczną i pełną akcji przygodą, która może się wznieść ponad swoje korzenie z gier wideo. Widzowie mogą się spodziewać mnóstwa nawiązań do świata Nintendo taki jak złote monety czy Piranha Plants, ale prawdziwa zabawa zacznie się, gdy bohaterowie się razem spotkają i będą przemierzać znane z gier kolorowe poziomy. Zwiastuny już pokazały Mario i Donkey Konga którzy ze sobą walczą na czymś co przypomina arenę z Super Smash Bros. Inne ujęcie ukazuje Mario i całą plejadę postaci ścigających się w dół Rainbow Road. Super Mario Bros. Movie nada trochę osobowości tym ikonicznym postaciom, dając im backstory, żarty czy własne motywy. 


Bowser może również zyskać nowe motywy, ponieważ widzowie znają go już jako „głównego złego”, jednak z Jackiem Blackiem jako aktorem głosowym, niewątpliwe jest, że Bowser będzie dwuwymiarowym złoczyńcą. Kiedy pojawiły się głosy sprzeciwu wobec obsadzenia Pratta w roli Mario, wygląda na to, że gwiazdorska obsada wniesie film na wyższy poziom. Postacie prawdopodobnie nie pozostaną tylko na drugim planie, jeśli będą podkładać im głosy takie gwiazdy jak Pratt, Joy i Rogen. Super Mario Bros. Movie trafi do kin 5 kwietnia. 

Jaka jest wasza ulubiona postać ze świata gier Mario Bros oraz czy oczekujecie, że pojawi się w filmie? Dajcie nam znać w komentarzach, lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz