Redout 2

Właściciel zdjęcia: 34BigThings

Redout 2. Znamy datę premiery wyścigów w klimacie F-Zero

Redout 2 to hołd złożony klasycznym grom wyścigowym typu F-Zero oraz Wipeout i sequel docenionej przez krytyków gry Redout, w której wyścigi przez dystopijne pustkowia na wpół opuszczonej Ziemi są jednym z najpopularniejszych sportów w galaktyce. Data premiery tej gry została wyznaczona na 26 maja 2022.

Poniżej przedstawiamy garść informacji od producenta gry oraz trailer:

  • Prędkość i kontrola - W tradycji klasyków wyścigów antygrawitacyjnych, takich jak Wipeout i F-Zero, doświadcz niesamowicie szybkich prędkości i intuicyjnego systemu jazdy, który sprawia, że Redout 2 jest świetną grą, ale także satysfakcją dla tych, którzy są gotowi opanować bardzo wysoki pułap umiejętności. Pokonaj najbardziej szalone zakręty i skoki w historii gier wyścigowych.
  • Rozbudowany tryb kariery - weź udział w setkach zawodów na 36 unikalnych torach wyścigowych, z których wszystkie są odwracalne! Od wyścigów na arenie, przez ataki na czas, po wyścigi z ostatnim człowiekiem na stanowisku i intensywne wyścigi z bossami - mijaj konkurencję i zdominuj linię mety.
  • Rywalizacja w trybie wieloosobowym - Ścigaj się z innymi w intensywnej sieciowej grze wieloosobowej dla 6 graczy. Rzuć się w wir nowych wyzwań dzięki regularnie dodawanej zawartości niestandardowej, a także sezonom, w których czekają na ciebie wyjątkowe nagrody estetyczne.
  • Wszechstronne dostosowywanie pojazdów - Wybierz jedno z 12 różnych podwozi i w pełni dostosuj swój własny statek kosmiczny, korzystając z niesamowitego wyboru pędników, stabilizatorów, sterów, intercoolerów, klap, magnesów, skrzydeł, spoilerów, silników rakietowych, farb i nie tylko! Twórz i udostępniaj swoje najlepsze ujęcia z dużych prędkości dzięki trybowi fotograficznemu.
  • Zapierająca dech w piersiach ścieżka dźwiękowa - zawierająca najsłynniejszych artystów muzyki elektronicznej, w tym legendarnego Giorgio Morodera oraz uznane talenty, takie jak Zardonic i Dance with the Dead. Nasze algorytmy płynnie i dynamicznie miksują utwory na podstawie danych z wyścigów w czasie rzeczywistym.


Gra zapowiada się naprawdę dobrze, nie możemy się doczekać dnia premiery!

Super Mario 3D World + Browser's Fury w sklepach od 229.00zł
Media Expert
229.00zł
Sprawdź
Electro.pl
229.00zł
Sprawdź
Avans.pl
229.00zł
Sprawdź
Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz