nrZidY7bwkhT5Q7NK9C9A8

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Raport od Jeffa Grubba: Czy Metroid Prime 4 wreszcie zadebiutuje w 2024 roku?

Metroid Prime 4 zostało zapowiedziane na Nintendo Switch siedem lat temu. Pięć lat temu projekt rozpoczął ponowne rozwijanie. Od tego czasu nie słyszeliśmy nic o grze od Nintendo. Fani Nintendo mają nadzieję, że to się zmieni w 2024 roku. Według nowego raportu, taki był plan w pewnym momencie. Nie jest jednak jasne, czy nadal jest to planem. Raport pochodzi od Jeffa Grubba, który jest zazwyczaj wiarygodnym źródłem informacji z branży. Grubb mówił o “Metroid” w podcaście “Games Mess Decides”.


To źródło, które wiele innych rzeczy przewidziało poprawnie” - powiedział Grubb, mówiąc o przeszukiwaniu swojej starej listy kontaktów, próbując przypomnieć sobie, dlaczego myślał, że coś z Metroidem ma się wydarzyć w tym roku. “Zobaczymy, co z tego wyniknie, a te rzeczy oczywiście mogły się zmienić…" wspomnieli "hej, próbują coś zorganizować na dużą kampanię marketingową Metroid, która prawdopodobnie rozpocznie się około maja 2024. Więc hej, to prawdopodobnie się nie uda, bo ten drobny szczegół, który dostałem, jest teraz bardzo stary, a od tamtego czasu wiele rzeczy prawdopodobnie się zmieniło.

Grubb nie wspomina konkretnie o Metroid Prime 4, ale nie jest jasne, do czego jeszcze mógłby się odnosić. Nie tylko nie wiadomo nic więcej o planach dotyczących Metroida, ale co innego mogłoby uzasadniać dużą kampanię marketingową Metroida, jeśli nie Metroid Prime 4? Niestety, Grubb pozostawia rzeczy nieco niejasne i zauważa, że prawdopodobnie są to już przestarzałe informacje.

To, co mówi nam ten news, to że choć maj 2024 roku prawdopodobnie nadal nie jest brany pod uwagę, kampania marketingowa w 2024 roku mogłaby być możliwa, jak również wydanie gry w 2024 roku. Jednakże, jeśli ta gra okaże się tytułem startowym dla Switch 2, to nie spodziewaj się jej wydania aż do 2025 roku.

Jak zawsze, podchodźcie do tej plotki z rezerwą, tak jak do każdej plotki, zwłaszcza że jest ona przepleciona spekulacjami i pewnymi wątpliwościami. Do tej pory nie wywołała żadnego komentarza ze strony Nintendo.

Co sądzicie o tak długotrwałym milczeniu Nintendo w sprawie Metroid Prime 4? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz