marioodyssey-1280-1508970511647 160w

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Promocja mailowa Super Mario Odyssey budzi nadzieję na nową zawartość

Minęło już prawie sześć lat od premiery Super Mario Odyssey. Choć z pewnością w przyszłości pojawi się nowy tytuł z serii 3D z Mario w tytule, to póki co Nintendo jeszcze nie wspomniało nawet o sequelu czy kontynuacji. 


W tej chwili Nintendo jest zajęte wypuszczaniem na rynek The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, które na chwilę obecną jest największym i najbardziej oczekiwanym tytułem 2023 roku. 

Istnieją jednak podejrzenia, że Nintendo ma w zanadrzu coś związanego z Super Mario Odyssey. Firma wysyłała maile zachęcające fanów do ponownego przejścia gry.

Jakie były Twoje ulubione podróże w Super Mario Odyssey?” można przeczytać w mailu. Jednak to, co przykuło uwagę fanów, to zdanie: „Być może jest tam jeszcze więcej do odkrycia… Może warto wskoczyć na pokład Odysei raz jeszcze i odbyć podróż od nowa”. 

Super Mario Odyssey jest dużą grą, więc nie jest rozsądnym myślenie, że może być sekret lub dwa którego gracze jeszcze nie znaleźli. Dziwnym faktem jest to, że Nintendo zamiast promować jedną ze swoich nowszych odsłon, Nintendo chce, aby ludzie wrócili do pięcioletniej gry. 


Zakładając, że jest to coś więcej niż się wydaje, może to sugerować, że Nintendo ma w planach nowe DLC. Gra doczekała się mniejszych aktualizacji, które dodały minigrę Luigi’s Balloon World czy wsparcie dla Nintendo Labo, ale to nie było nic, co byłoby płatne. 

To byłoby w stylu Nintendo, aby dodać DLC do gry długo po jej premierze. Gdy w zeszłym na ustach wszystkich były plotki o Mario Kart 9, firma zamiast tego ogłosiła 48 torów wyścigowych w formie DLC dla Mario Kart 8 Deluxe z 2017 roku. 

Inni zwrócili uwagę na to, że w 2021 roku Nintendo rozesłało ankiety sprawdzające zainteresowanie fanów serią WarioWare, po czym na targach E3 ogłoszono WarioWare: Get It Together! Może to być podobna sytuacja. 

Dodatkowo wydając w kwietniu Super Mario Bros. Movie, byłoby idealnym momentem dla Nintendo do wydania nowych treści w grze Mario w celu promocji filmu.

Możliwe też, że Nintendo planowało dodać dodatek do Super Mario Odyssey znacznie wcześniej, ale plany zostały zmienione lub opóźnione ze względu na pandemię koronawirusa. 

Jeżeli DLC do Super Mario Odyssey jest w drodze, istnieje szansa, że Nintendo może ogłosić je na następnym Nintendo Direct.

Jak myślicie co szykuje dla nas Nintendo w związku z Super Mario Odyssey? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz