Advance Wars 1 2 Re BootCamp artwork 13.0

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Problemy z Golden Points w Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp

Gra Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp w końcu trafia w ręce posiadaczy Switcha, ale Ci którzy korzystają z My Nintendo, napotykają problemy ze zdobyciem Gold Points. Produkcja ta była wielokrotnie opóźniana od czasu jej ujawnienia i była bardzo wyczekiwana przez fanów. 


Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp została ogłoszona podczas E3 2021 Direct jako remake dwóch gier Advance Wars, które pierwotnie zostały wydane na konsolę Game Boya Advance. Początkowo miała być dostępna w grudniu tego samego roku, ale była wielokrotnie opóźniania, bez wyznaczonej daty premiery. Podczas Nintendo Direct w lutym 2023 roku, Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp ostatecznie otrzymała datę premiery 21 kwietnia przez co ulżyło wielu fanom, którzy nie musieli już się martwić, kiedy będą mieli szansę zagrać w długo oczekiwaną grę. 

Dzień premiery gry Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp wreszcie nadszedł, ale Ci, którzy kupili grę w formie fizycznej i spróbowali zdobyć złote punkty w M Nintendo, napotkali problemy. Gracze zgłaszają, że nie są w stanie zarejestrować swoich fizycznych kopii gry Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp przez My Nintendo, mimo że gra jest całkowicie nowa. My Nintendo jest znane z oferowania nagród fizycznych, takich jak zestaw przypinek Metroid Prime Remastered, który można zdobyć poprzez wymianę punktów Platinum, ale oferuje również Gold Points za zakup gier cyfrowych i fizycznych, które można wymieniać na cyfrowe zniżki. Według pomocy technicznej Nintendo, Gold Points można zdobyć poprzez gry fizyczne, o ile zostaną zarejestrowane w ciągu roku od cyfrowej premiery gry na eShopie. Mimo, że Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp jest dostępne do zakupu w formie fizycznej, gra była wcześniej wymieniana w sklepie eShop podczas poprzedniej daty premiery. Jeden gracz nawet mógł grać w Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp wcześniej, ładując tytuł cyfrowo na swoim Switchu przed planowaną premierą w kwietniu 2022 roku. Problemy z My Nintendo mogą sugerować, że ponieważ gra technicznie została wydana cyfrowo ponad rok temu, fizyczna wersja może już nie kwalifikować się do zdobycia punktów Gold Points. Pomoc techniczna Nintendo stwierdza nawet, że jeśli wersja fizyczna gry zostanie wydana po wersji cyfrowej, może nie być możliwe zdobycie punktów Gold Points. 

Ten najnowszy dodatek do serii Advance Wars znajduje się w wyjątkowej pozycji podczas swojej premiery, ponieważ przez jakiś czas wydawało się, że gra jest niejasnym limbo wydawniczym. Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp był ostatnio opóźniany krótko po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Teraz gdy gra trafiła już w ręce graczy, tajemnica wokół premiery Advance Wars 1+2 Re-Boot Camp wydaje się wreszcie rozwiązana, a fani nie muszą już czekać, aby doświadczyć tych klasycznych strategicznych przygód. 

Advance Wars 1+2: Reboot Camp jest już dostępne na Nintendo Switch w eShopie w cenie 

Też nie mogliście się doczekać premiery tych klasycznych tytułów od Nintendo? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz