pokemon-body-horror-glitches.large

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Problemy w Pokemon Scarlet & Violet: Aktualizacja 2.0.2. psuje rozgrywkę

Pokémon Scarlet & Violet był największym debiutem w historii Nintendo, gdy został wydany w listopadzie 2022 roku. Był to jednak prawdopodobnie jeden z najmniej dopracowanych tytułów, obfitujący w liczne błędy. 


Stan gry Pokémon Scarlet & Violet w momencie premiery był tak opłakany, że słynne ze swojej dumy Nintendo musiało nawet wydać przeprosiny. Od tego czasu opracowano wiele aktualizacji, aby naprawić szkody. 

Najnowsza aktualizacja gry Pokémon Scarlet & Violet oznaczona jako patch 2.0.2., miała naprawić pewne pozostałe błędy oraz problemy z kompatybilnością z Pokémon Home. Jednak od jej wdrożenia wielu graczy zgłasza nowe, poważne błędy, które psują rozgrywkę. 


Użytkownik Reddita o pseudonimie u/Rancor8562 udostępnił nagranie na forum Pokémon Scarlet & Violet po zainstalowaniu łatki 2.0.2. i podziękował za „zepsucie” swojej gry. Na nagraniu widać chaotyczne migotania na ekranie a postać gracza natychmiast zapada się w mapę. 

Aby pogorszyć sytuację, inni gracze w komentarzach zgłaszają całą masę nowych błędów po aktualizacji. Od czasu aktualizacji, zawsze brakuje mojego piknikowego stołu” – wyznał jeden użytkownik. „Nadal mogę na niego kliknąć, aby zrobić kanapkę, ale potem mój talerz jest niewidoczny

Inny użytkownik odpowiedział: „Aktualizacja sprawiła, że rajdy stały się dla mnie jeszcze gorsze. Miałem sytuację, gdzie od razu zarejestrowano 3-4 Pokémony tracące przytomność, zanim zdążyłem wybrać ruch, a potem nadal traciły przytomność przez kolejne 30 sekund, co kończyło rajd”. 

Gracze w wątku skarżyli się na to, co odebrali jako brak kontroli jakości ze strony Gamefreak. Inni krytykowali firmę za wydawanie DLC do Pokémon Scarlet & Violet, zanim w pełni naprawili bazową wersję gry. 

Co ciekawe, jeden z graczy Pokémon Scarlet & Violet w komentarzach twierdził, że konkretny problem, z którym się zetknął użytkownik u/Rancor8562, istnieje w grach od samej premiery. Przyznał jednak, ze po aktualizacji wydaje się on występować częściej.
Pokemon-Scarlet-Violet-visual-glitch

Chociaż gracze Pokémon Scarlet & Violet mogą być już przyzwyczajeni do błędów, takie anegdoty mogą sprawić, że będą ostrożni wobec patcha 2.0.2., szczególnie gdy pojawia się coraz więcej przykładów problemów po aktualizacji. 

Czy zainstalowaliście ostatnią aktualizację 2.0.2 dla Pokemon Scarlet & Violet? Czy napotkaliście jakieś problemy lub błędy po jej zainstalowaniu? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz