Batman-Arkham-Knight2

Właściciel zdjęcia: Rocksteady Studios

Premiera "Batman: Arkham Trilogy" na Switchu w październiku!

Na mediach społecznościowych, deweloper Rocksteady Studios ogłosił, że Batman: Arkham Trilogy zostanie wydany na Switchu w piątek, 13 października. Rocksteady podzieliło się także nowym dziełem sztuki do kolekcji gier wideo, które pochodzi artysty nagrodzonego Eisnerem Christiana Warda. Trylogia Arkham składa się z gier Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman Arkham Knight – które pierwotnie ukazały się odpowiednio w 2009, 2011 i 2015 roku. 


W czerwcu tego roku Rocksteady, DC, Warner Bros. Games i Nintendo ogłosili Batman: Arkham Trilogy dla Switcha z planowanym wydaniem na jesień 2023 roku. Oprócz Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight, w kolekcji znajdują się pakiety DLC odpowiednie do każdej z tych gier. 

Oficjalny opis kolekcji Arkham Trilogy brzmi następująco:

Stań się ostatecznym obrońcą Gotham City w ikonicznej Trylogii Batman: Arkham. Staw czoła notorycznym Super-Złoczyńcom z uniwersum DC: Jokerowi, Scarecrow i innym w Batman: Arkham Asylum. Wkraczaj w cienie otwartego świata Batman: Arkham City, nowego maksymalnie zabezpieczonego „domu” dla bandytów, gangsterów i szalonych geniuszy zła. W Batman: Arkham Knight przemierzaj ulice Gotham i staw czoła ostatecznemu zagrożeniu w epickim finałowym akcie trylogii. Doświadcz rozgrywki uznanej przez krytyków i oryginalnej opowieści AAA we wszystkich trzech grach, dodatkowo ze wszystkimi DLC, w jednym kompletnym zestawie.

Kolekcja nie zawiera gry prequelowej z 2013 roku, Batman: Arkham Origins, którego akcja rozgrywa się osiem lat przed wydarzeniami w Arkham Asylum. Chociaż Arkham Origins jest kanoniczne w Arkhamverse studia Rocksteady, nie zostało ono stworzone przez samo Rocksteady. Zamiast tego, WB Games Montréal zajęło się tworzeniem Arkham Origins. Studio kontynuowało rozwój samodzielnej gry z uniwersum DC - Gotham Knights - która została wydana w 2022 roku. 

Tymczasem Rocksteady pracuje obecnie nad przyszłością Arkhamverse. Studio pracuje nad grą Suicide Squad: Kill the Justice League, która dzieli kontynuację z poprzednimi grami studia osadzonymi w uniwersum DC. Kill the Justice League zostanie wydane na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC 2 lutego 2024 roku. 

Batman: Arkham Trilogy zostanie wydane na Nintendo Switch 13 października 2023 roku.

Czy graliście w gry z serii Batman na wcześniejszych platformach? Jakie zmiany lub usprawnienia chcielibyście zobaczyć w wersji na Nintendo Switch? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz