Octopath-Traveler

Właściciel zdjęcia: Square Enix

Powrót Octopath Traveler: Gra RPG ponownie dostępna na Nintendo Switch

Użytkownicy Nintendo Switch mogą w końcu ponownie kupić popularną grę RPG, która zniknęła z Nintendo eShop wcześniej w tym roku. Gra, o której mowa, była dostępna na Nintendo Switch, gdzie była ekskluzywna od 2018 roku, więc nie jest jasne, kto na tej platformie chce ją jeszcze sprawdzić w 2024 roku. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, których ominęła ta produkcja, możesz to teraz zrobić, czego nie dało się zrobić od początku marca.


Dla tych, którzy nie kojarzą gry, o której mowa, to Octopath Traveler od Square Enix. Gra została wydana w 2018 roku. W 2020 roku pojawił się prequel. W 2023 roku wydano sequel. Prequel nosi tytuł Octopath Traveler: Champions of the Continent. Sequel to Octopath Traveler II.

Square Enix nadal nie wyjaśniło, dlaczego gra została usunięta z Nintendo Switch eShop. Prawdopodobnie chodziło o prawa do publikacji. W grudniu ubiegłego roku prawa do publikacji gry na Nintendo Switch przeszły od Nintendo do Square Enix. Mogło to doprowadzić do tymczasowego usunięcia z Nintendo eShop. Jeśli tak było, nie wiadomo, dlaczego nie stało się to dopiero w marcu. Nie wiadomo też, dlaczego powrót gry zajął półtora miesiąca.

Bez względu na okoliczności, jeśli po raz pierwszy słyszysz o tej grze i jesteś zainteresowany, chcesz dowiedzieć się więcej, możesz przeczytać oficjalny opis gry poniżej. Możesz również obejrzeć oficjalny zwiastun. W momencie premiery gra RPG zdobyła 83 punkty na Metacritic. W międzyczasie, we wrześniu 2022 roku, gra sprzedała się w ponad trzech milionach egzemplarzy.

Ośmiu podróżników. Osiem przygód. Osiem ról do odegrania w nowym świecie ożywionym przez Square Enix” - czytamy w oficjalnym opisie gry. “Poznaj historię każdego podróżnika i wykorzystaj ich umiejętności w walce i poza nią. Czy poszerzysz swoje horyzonty jako Kupiec, a może wytropisz zdrajcę jako Wojownik? Dokąd pójdziesz? Kto dołączy do ciebie? Tylko Ty sam możesz wybrać swoją ścieżkę.

Czy graliście w Octopath Traveler, kiedy gra była dostępna wcześniej? Jakie są Wasze wrażenia z gry? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz