the-super-mario-bros-movies-latest-commercial-is-an-ad-for-s fcvz

Właściciel zdjęcia: Nintendo / Illumination

Pojawiło się odniesienie do Water Guy na stronie internetowej Braci Mario

Na stronie internetowej Super Mario Bros. Movie znajdują się odniesienia do ikonicznego użytkownika Miiverse „amazing water”, a także kilka innych easter eggów. 


W ciągu ostatnich kilku miesięcy, Nintendo i Illumination udowodniły, że The Super Mario Bros. Movie jest istną skarbnicą odniesień i easter eggów zarówno do serii Super Mario jak i Nintendo jako całości. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w reklamach hydraulicznych, które nie tylko zawierały remix rapu Super Mario Bros. Super Show, ale także zawierały głos księżniczki Toadstool z tego samego programu. 

Na tym jednak easter eggi się nie kończą. Niedawno ruszyła strona internetowa dla Super Mario Bros. Plumbing, która zawiera mnóstwo nowych easter eggów, głównie dzięki opiniom wielu postaci. Jednym z najlepszych jest odniesienie do legendy Miiverse – „amazing water”. 


Dla tych, którzy nie wiedzą, jeden użytkownik Miiverse o pseudonimie „MARIO WIIU” udostępniał na Miiverse screenshoty pokazujące, jak wygląda woda w każdej grze, od Lego The Hobbit po The Amazing Spider-Man 2. Zawsze był optymistą, większość tych postów była niesamowicie pozytywna, użytkownik pisał takie opinie jak „ładnie wyglądająca woda” czy „w tej grze jest niesamowita woda”. 

Jak zauważył użytkownik Twittera CatridgeGames, strona Super Mario Bros. Plumbing zawiera rekomendację od „Pipe_Dreams”, której treść jest następująca „niesamowicie wyglądająca woda dzięki uprzejmości braci”. Chociaż jest to już dość wyraźne odniesienie, opinia jest również napisana w całości małymi literami, tak jak MARIO WIIU publikował każdy post w Miiverse.

„Amazing water” może być najbardziej głębokim odniesieniem, ale jest tam też kilka innych. Spike z Super Mario Bros. Super Show również pojawia się w tych opiniach, charakterystycznie obrażając umiejętności hydrauliczne Mario i Luigiego. 

Jeśli te easter eggi są dla was niewystarczające, są też odniesienia do Kid Icarusa i Punch-Out!! W postaci Punch-Out!! Pizzeria i muzyki z Kid Icarus odtwarzanej na stronie Service Area. 

A wy jakie znaleźliście odniesienia? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz