fef58bcb2f933c4ac27a

Właściciel zdjęcia: SEGA

Plotki o nadchodzących projektach SEGA: Crazy Taxi, Jet Set Radio i więcej

Chociaż Nintendo jeszcze oficjalnie nie ogłosiło swojej następnej platformy, znany leaker z SEGA/Atlus od Midori twierdzi, że wszystkie nadchodzące nowe gry SEGA trafią na nowy system Nintendo. 


Według niedawnych plotek, Nintendo prawdopodobnie ogłosi następcę Switcha w przyszłym miesiącu. Na X/Twitterze, znany leaker ‘Midori’ podzielił się teraz dodatkowymi szczegółami na temat nadchodzących projektów od SEGA/Atlus. Kilka dni temu, przeciek już pojawił się na X/Twitterze z postem o serii Persona. Teraz mamy dodatkowe szczegóły na temat Jet Set Radio Reboot, nowego Crazy Taxi i innych produkcji.

Podczas wydarzenia The Game Awards 2023, które odbyło się w grudniu ubiegłego roku, SEGA podzieliła się nowymi szczegółami na temat planowanych rebootów. Dotyczyły one serii Jet Set Radio, Streets of Rage, Golden Axe, Shinobi i Crazy Taxi. Jak podał ‘Midori’ na X/Twitterze, te tytuły trafią na nową platformę Nintendo.Tytuły z wydarzenia TGA trafią na następne urządzenie Nintendo”, napisał leaker. 

Ponadto, ‘Midori’ powiedział, że nowa gra Jet Set Radio od SEGA nie jest remakiem. Zamiast tego mamy do czynienia z rebootem, który ma nastąpić w 2026 roku. Podobno SEGA planowała również remake/remaster oryginalnej gry Jet Set Radio. Jak podzielił się informator, SEGA planuje zarówno remake jak i reboot serii Crazy Taxi. Wydawca planuje wydać te gry w 2027 roku. 


Informator SEGA/Altlus również napisał coś o serii Golden Axe. Mówił, że reboot SEGA został opóźniony. Ten post jednak został od tamtej pory usunięty. Na szczęście, ktoś na Reddicie zdołał zapisać tekst z postu informatora X/Twitter: “Golden Axe miało zostać wydane w 2023 roku. Ale plany się zmieniły”, czytamy w początkowym poście X/Twitter. 

Na pewno są to ciekawe informacje dla fanów SEGA. Osobiście, jestem bardzo zainteresowany zobaczeniem prawdziwego remake/rebootu serii Crazy Taxi. 

A Wy na jakie odświeżone gry od SEGA liczycie? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych! 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz