Persona-3-Reload  1

Właściciel zdjęcia: Atlus

Persona 3 Reload - Game nadal oferuje opcję zakupu na Nintendo Switch

W zeszłym tygodniu Atlus w końcu potwierdził, na jakie platformy wydana będzie Persona 3 Reload, zauważalnie pomijając Nintendo Switch. Wielu ludzi uznało to za oznakę, że gra nie pojawi się na tej popularnej przenośnej konsoli, ale nowy zwiastun i wpis w sklepie wydają się temu przeczyć. 


Według informacji zgłoszonych przez Insider Gaming, użytkownik Twittera o pseudonimie ScrambledFaz odkrył nieopublikowany zwiastun od Atlus, w którym w opisie wideo wymieniono Nintendo Switch jako jedną z platform, na które gra będzie wydana. Zwiastun został od tego czasu opublikowany, a wzmianka o Nintendo Switch została usunięta. Jednak brytyjski sklep Game wciąż ma opcję zakupu Persona 3 Reload – Nintendo Switch. 

Z rozwijanego menu formatu można wybrać Xbox Series X, PS4 i Nintendo Switch. Następnie można zamówić grę w przedsprzedaży za 64,99 funtów (ok. 339 zł). Może to być błąd ze strony sklepu Game, ale jeśli tak jest, oznaczałoby to anulowanie wszystkich wcześniejszych zamówień na tę platformę. Niemniej jednak, równie dobrze może to być kolejny przypadkowy wyciek informacji. Dopóki Atlus nie wyjaśni sytuacji, nie możemy być pewni. 


Na stronie Game nie podano żadnych innych szczegółów związanych z pojawieniem się Nintendo Switch w rozwijanym menu. Warto zauważyć, że ma również wprowadzoną datę premiery zastępczej – 31 grudnia 2023 roku, ponieważ Atlus nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty wydania Persona 3 Reload. Wiemy jedynie, że gra ukaże się na początku 2024 roku, choć dokładny termin nie jest jeszcze jasny.

Game nie jest jedynym sprzedawcą, który wymienia wersję na Switcha, ponieważ Play Asia również udostępniło podstronę z możliwością przedsprzedaży tej platformy w cenie 74,99 dolarów (ok. 305 zł). Jednak próba dotarcia do niej obecnie wyświetla klasyczny błąd „404 Not Found”, co oznacza, że została usunięta. Strona Game jest nadal dostępna w momencie pisania tego tekstu. 

Remake Persona 3 od samego początku był pełen wycieków i zamieszania od czasu „ujawnienia”. Zwiastuny gry Persona 3 Reload i Persona 5 Tactica zostały przypadkowo udostępnione przez samą Atlus przed wystąpieniem na Xbox Showcase na Instagramie, dając nam pierwszy podgląd gry. Zobaczyliśmy odświeżony labirynt Tartarus, walkę i nowe elementy symulatora życia inspirowane Personą 5. Zwiastun został ostatecznie oficjalnie wydany, ale wciąż panuje zamieszanie. Nie tylko nie jest jasne, czy gra pojawi się na Nintendo Switch, ale fani chcieli wiedzieć, na jakiej wersji Persona 3 oparty będzie ten remake. Okazuje się, że będzie to wersja podstawowa, co oznacza, że nie zobaczymy treści z Persona 3 FES ani Portable.

Czy uważacie, że brak wymienienia Nintendo Switch jako platformy dla gry Persona 3 Reload oznacza, że nie będzie ona dostępna na tej konsoli? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz