nik-lUbIun4IL38-unsplash

Właściciel zdjęcia: Unsplash / Nik

Pasjonat Nintendo pokazuje swoją niesamowitą kolekcję konsol Game Boy

Jeden sentymentalny gracz ostatnio zaprezentował swoją pasję do retro przenośnych konsol Nintendo, udostępniając swoją niesamowitą kolekcję Game Boy’ów. Kolekcja ta obejmuje nie tylko liczne kieszonsolki wraz z grami Game Boy, ale również cechuje się imponującą kolorystyką i efektami świetlnymi, które uwydatniają przedmioty na wystawie. 


Przez lata Nintendo miało wiele udanych przenośnych konsol na swoim koncie. Jedną z najwcześniejszych był Game Boy. Podczas gdy firma w latach 80. Wypuściła kilka wariacji systemów Game & Watch, Game Boy pozwalał graczom na zmianę kartridży, co czyniło system zdolnym do uruchamiania licznych gier. Dzięki popularności tych przenośnych urządzeń, przez lata wydano setki gier na Game Boy’a. 

Niedawno jeden z pasjonatów Nintendo ujawnił, że posiada wiele klasycznych Game Boy’ów i gier. Na Reddicie, użytkownik znany jako Captainjord pochwalił się swoją niesamowitą i pełną nostalgii kolekcję. Na zdjęciu widać osiem półek z setkami tytułów wraz pudełkami. Dodatkowo, pudełka konsol z linii Game Boy ustawione są pod półkami, a na ścianach można zobaczyć więcej przedmiotów gamingowych. Captainjord ujawnił, że biblioteka gier zawiera kilka gier na Game Boy Advance i Game Boy Color, z powodu ogromnej miłości kolekcjonera do Pokémonów i Zeldy. Oprócz głównych półek, użytkownik Reddita posiada również kolekcję Game Boy Micro. 


Oprócz prezentacji swojej imponującej kolekcji, Captainjord opisał jak stworzył miejsce na przechowywanie swoich gier i przenośnych konsol. Według użytkownika Reddit, jego biblioteczka Nintendo była przechowywana przez prawie rok, gdy przeprowadzał się do nowego domu. Stwierdził, że nowa lokalizacja dała mu miejsce na wyeksponowanie większości gadżetów gamingowych, w tym 700 gier. Co ciekawe, półki na kolekcję zawierają oświetlenie RGB, aby wyszczególnić elementy. 

Niewątpliwie, ta kolekcja przyciągnęła uwagę licznych graczy na subreddit’cie Gaming. Post na Reddit ma już ponad 6,6 tysięcy głosów za, a wielu fanów Nintendo zostawia komentarze związane z Game Boy’ami. Jednym z aspektów kolekcji, który spodobał się wielu osobom, był dobór kolorów wybrany przez Captainjorda. Ponadto, jeden z użytkowników wyrażał obawy, że odnalezienie konkretnej gry w tak ogromnej bibliotece może być trudne. Jednak Captainjord ujawnił, że może szybko znaleźć większość tytułów, patrząc na grafikę na bokach pudełek. 

W miarę jak gry wideo stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, coraz więcej osób prezentuje swoje imponujące kolekcje związane z grami. Na przykład niedawno inny gracz podzielił się zdjęciem kolekcji Game & Watch swojego ojca, w której prawie każda klasyczna przenośna konsola była obecna. Tę kolekcję omówiliśmy tu

A Wy posiadacie jakieś gamingowe skarby? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz