EhaU6I9WAAU1qR9

Właściciel zdjęcia: Modus Games

Paleo Pines - Zbuduj ranczo dla dinozaurów na Nintendo Switch!

Modus Games i Italic Pig potwierdzili datę premiery swojej uroczej i wzruszającej gry o budowaniu rancz dla dinozaurów, zatytułowanej Paleo Pines, która trafi na konsolę Nintendo Switch. 


Akcja gry rozgrywa się na niezwykle ekscentrycznej wyspie zamieszkanej przez przyjazne dinozaury i gościnnych mieszkańców. Po przybyciu na miejsce przyjdzie nam się zająć starą farmą, którą musimy odnowić. Chociaż większość czasu trzeba będzie poświęcić na tworzenie własnego rajskiego zakątka, przyjdzie nam także współpracować z Lucky’m, wiernym Parasaurolophusem, w celu odkrycia zaginionej historii Paleo Pines. 

W grze możemy spotykać i rekrutować dinozaury, które pomogą nam odnowić fermę i uprawiać plony, przekształcając niepozorną działkę w ranczu pełną dinozaurów, zgodnie z naszymi upodobaniami. Aby zaprzyjaźnić się z nimi, będzie trzeba używać smacznych przysmaków, pogłaskać je po nosie lub tworzyć wygodne zagrody, zapisując ich ulubione smakołyki i te mniej ulubione w wygodnym dzienniku dinozaurów. 

W produkcji mamy wiele miejsc do odkrycia, czy to barwne pola kwiatów, czy wysokie kaniony, choć to od nas zależy, jak najlepiej wykorzystamy każdy dzień, odkrywając czarujące krajobrazy i natykając się na różne gatunki dzikiej przyrody. 

Wydawca nakreślił główne cechy produkcji poniżej: 

  • Wyrusz w pełną życia przygodę ze swoim przyjacielem dinozaurem Lucky’m, którego znasz od czasu, gdy był tylko jajkiem. Czy jest on ostatni w swoim rodzaju? Inni z gatunku Parasaurolophus już dawno wymarli, a to od Ciebie i Luvky’ego zależy, czy odkryjecie ich miejsce pobytu. Przemierz Paleo Pines, urokliwą wyspę pełną przyjaznych mieszkańców i ukrytych zakątków. Wybuduj nowy dom, zawrzyj przyjaźnie i odkryj zagubioną wyspy. Przygotuj się na podróż pełną zachwycających odkryć w towarzystwie swojego zaufanego rumaka, Lucky’ego! 

  • Załóż swoją bazę na wyspie, podczas gdy prowadzisz swoje poszukiwania. Paleo Pines to miejsce, w którym możesz wyrazić swoją indywidualność i kreatywność. Żadne dwie fermy nie są takie same! Użyj dekoracji, aby stworzyć romantyczny ogród, nadać swojej fermie przytulny leśny klimat lub stać się pełnoprawnym rolnikiem z uprawną ziemią. Ponadto, dostosuj swoją postać według własnego uznania dzięki różnym funkcjom, gromadź kolorową kolekcję ubrań i zmieniaj swój styl, korzystając z garderoby! 

  • Wyspa Paleo Pines to raj dla miłośników dinozaurów! Grupa zadziornych dinozaurów przemierza dzikie obszary, czekając aż zostaną Twoimi przyjaciółmi i pomocnikami na farmie. Skuś je, naśladując ich wołania za pomocą fletu, a następnie zabezpiecz umowę między wami smaczkiem. Zdobywaj ich zaufanie, tworząc przytulne zagrody i dowiadując się, co sprawia, że są szczęśliwe. Dinozaury poruszają się po wyspie, niektóre są trudniejsze do znalezienia niż inne lub pojawiają się w specjalnych warunkach, więc nowe odkrycia oczekują na Ciebie podczas eksploracji wyspy. 

  • Uprawiaj rośliny do woli, przez cały rok, dla swoich dinozaurzych przyjaciół! Na początku sadź i podlewaj ręcznie, a by zdobyć zaufanie nowych przyjaciół, a pomogą Ci dostarczyć ogromne żniwo, którym będziesz mógł wymieniać się z mieszkańcami miasteczka. W miarę rozwoju rancza dowiesz się, że każdy dinozaur ma specjalne umiejętności rolnicze, które pomogą Ci w zadaniach. Z odrobiną miłości, troski i dbałości o szczegóły, będziesz mógł hodować najwyższej jakości produkty w Paleo Pines. Wkrótce Ty i Twoi pomocnicy staniecie się tematem rozmów na rynku! 

  • W dzikiej przyrodzie Paleo Pines jest wiele do odkrycia, od kwiecistych pól Veridian Valley po czerwone kaniony Ariacotta. Wykorzystaj każdy dzień eksplorując bujne krajobrazy na wyspie. Przeżyj urokliwy i spokojny spacer po zielonych łąkach, zbierając dzikie plony w miarę postępu lub wskocz na swojego wiernego rumaka dinozaura, szukając ukrytych zakątków. Nigdy nie zabraknie Ci rzeczy do odkrycia ani dinozaurów do zaprzyjaźnienia! 

  • Na wyspie czeka na Ciebie niezwykła grupa mieszkańców, którzy nie mogą się doczekać spotkania oraz pomocy w Twojej misji. Babcia może i jest uparta, ale poznaj ją bliżej, a okaże się miłą staruszką. Budowanie przyjaźni w społeczności jest równie ważne, co budowanie relacji z dinozaurami. Podczas jazdy na dinozaurach, uprawiania rolnictwa i eksploracji, spotkasz na swej drodze nowe postacie, z własnymi historiami, przedmiotami do podzielenia się i wiedzą do wymiany. Pomagaj im w dzień i w nocy, wykonując zadania, odkrywając nowe obszary i odwiedzając sklepy i centra społeczności. Paleo Pines zostanie wydane na nośnikach fizycznych i wersji cyfrowej na Nintendo eShop dla konsoli Nintendo Switch na całym świecie 26 września 2023 roku.

Jakie elementy gry Paleo Pines najbardziej przyciągnęły twoją uwagę? Chcielibyście zbudować własne ranczo dla dinozaurów? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społęcznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz