maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Night School Studio

Oxenfree II: Lost Signals - poznaliśmy datę premiery

Night School Studio potwierdziło datę premiery swojej gry Oxenfree II: Lost Signals na konsoli Nintendo Switch. 


Ta bardzo oczekiwana kontynuacja nagrodzonego Oxenfree, osadzona jest pięć lat po wydarzeniach z oryginalnej gry i skupia się na zupełnie nowej obsadzie postaci. 

Będzie ona opowiadać historię Riley Poverly, badaczki środowiskowej, która wraca do swojego rodzinnego miasta Camena, aby zbadać tajemnicze sygnały radiowe, które powodują zakłócenia w sprzęcie elektronicznym w całym mieście. To prowadzi ją do odkrycia paranormalnej tajemnicy związanej z duchowymi zjawiskami na pobliskiej Wyspie Edwardsa. 

Chcieliśmy w Oxenfree II: Lost Signals sięgnąć do istoty i świata, które uczyniły oryginalną grę tak wyjątkową, jednocześnie zanurzając graczy w zupełnie nowej historii” – wyjaśnia współzałożyciel i dyrektor studia Night School, Sean Krankel. „Ta gra była dziełem miłości i nie możemy się doczekać, aż gracze wcielą się w Riley, kształtując ją poprzez wybory zmieniające życie i pokonując nadnaturalne wyzwania, które zagrażają zniszczeniem jej w przyszłości”. 

Twórca gry opisał główne cechy gry: 

  • Kształtuj wszystko poprzez swoje rozmowy i opcje dialogowe. Nawiąż głęboką przyjaźń z dawnym znajomym z liceum lub zignoruj zagubionego rybaka w potrzebie. Twoje wybory wpływają na to kim stanie się Rile. 
  • Użyj zupełnie nowego systemu rozmów radiowych, aby porozmawiać z kontaktami i odkryć przydatne informacje o tajemnicach Cameny. Poproś o informacje, skontaktuj się z mieszkańcami lub całkowicie ich zignoruj. To Twój wybór do podjęcia. I ma to konsekwencje. 
  • Pięć lat temu na pobliskiej wyspie Edwards kilkoro nastolatków nieświadomie otworzyło portal. Teraz członkowie tajemniczej grupy o nazwie Parentage, celowo próbują otworzyć nowy portal, aby coś wydobyć. Kim są? Czego chcą? Czy próbują skontaktować się z duchami? 
  • Duchowe sygnały przecinają częstotliwości Cameny. Korzystaj z upiornych dźwięków i szumu. Będziesz komunikować się z nadprzyrodzonymi, zmanipulowanym światem i podróżować w czasie, dostosowując się do łez czasu: nienaturalnych szczelin w kontinuum czasoprzestrzennym. 
  • Twoja przyszłość była zagrożona w Oxenfree, a te stawki są jeszcze wyższe w Oxenfree II. Zwiedzaj, wspinaj się i zjeżdżaj po pięknie zdradliwym krajobrazie Cameny. Ryzykuj i zobacz, gdzie cię to zaprowadzi. Może to być niebezpieczne! Ale może też uratować przyszłość. Nie tylko dla Riley, ale dla wszystkich. Oxenfree II: Lost Signals zostanie wydane na Nintendo na całym świecie 12 lipca 2023 roku.

Czekacie na tę kontynuację? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz