Overwatch 2

Właściciel zdjęcia: Blizzard

Overwatch 2 pojawi się na Switchu już w październiku!

Podczas prezentacji Xbox Bethesda, Blizzard podzielił się kilkoma ogłoszeniami. Jednym z nich była wiadomość, że Overwatch 2 ukaże się we wczesnym dostępie na PC i konsolach 4 października. Według informacji prasowych, dotyczy to również Nintendo Switch.

Potwierdzono również, że gra wieloosobowa będzie dostępna za darmo dla wszystkich - z regularnymi aktualizacjami zawartości, takimi jak bohaterowie, mapy, tryby i inne. Oczywiście nie zabraknie też kosmetyków "premium".

Tryb wieloosobowy w Overwatch 2 będzie składał się z meczów pięć na pięć, a ponadto będzie obsługiwał rozgrywkę międzyplatformową i progresję międzyplatformową.

Podczas premiery gry gracze będą mieli okazję wypróbować najnowszego bohatera typu 'Tank', Junker Queen. Więcej szczegółów na temat tego nowego bohatera i Overwatch 2 zostanie ujawnionych jeszcze w tym tygodniu, 16 czerwca, podczas specjalnej transmisji.

Oprócz tego zobaczyliśmy nowy trailer gry, który przedstawiamy poniżej. Zagracie w Overwatch 2 na Switchu? Dajcie znać w komentarzach i na naszych mediach społecznościowych.Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz