y 636c6e28ef526

Właściciel zdjęcia: Nintendo Osaka

Otwarcie nowego oficjalnego sklepu Nintendo Osaka

Nintendo otworzyło drugi fizyczny sklep detaliczny w Japonii. Nintendo Osaka oficjalnie otworzyło swoje drzwi 11 listopada 2022 roku. Miejsce jest na tyle popularne, że aby wejść do lokalu wymagane są numerowane bilety. 


Otwarty trzy lata po pierwszym sklepie Nintendo, Nintendo Tokyo, Nintendo Osaka jest nieco bliżej siedziby firmy w Kioto. Jest również w pobliżu Super Nintendo World. Jest to tematyczny park rozrywki Nintendo znajdujący się wewnątrz Universal Studios Japan. Sklep znajduje się w domu towarowym Daimaru Umeda, który jest połączony z dworcem kolejowym Osaka JR. W samym sklepie znajduje się mnóstwo wystroju inspirowanego kultowymi markami Nintendo. Obejmują one pixel-artową rzeźbę Mario czy posągi postaci takich jak Link, Inkling i wiele innych różnych postaci ze świata Nintendo.
02
W chwili otwarcia, sklep Nintendo Osaka oferuje dużo więcej niż gry i konsole. W magazynie znajduje się ponad tysiąc różnych licencjonowanych produktów Nintendo. Najnowsze towary to ekskluzywne zestawy oparte na postaci Yoshiego z Super Mario Bros, serii Animal Crossing czy Pikmin. 

Zestawy obejmują etui na klucze z jajem Yoshi, dziecięcy zestaw śniadaniowy z silikonową foremką, poduszkę z jajkiem Yoshi oraz zestaw do herbaty również z jajkiem Yoshiego. Przedmioty z serii Animal Crossing obejmują odzież z motywami różnych mieszkańców wioski i gyroidów, fartuchy, ręczniki, zestaw biurowy z naklejkami, długopisami i przedmiotami biurowymi, a nawet zestawy kuchenne, które zawierają w sobie czajnik, garnek, filiżankę deskę do krojenia, minutnik i wagę. Przedmioty z serii Pikmin są związane z biurem i roślinami. Bardziej tradycyjne przedmioty to kubki, talerze, smycze czy odzież przeciwdeszczową, która sprawia, że nabywca wygląda jak gargantuicznych rozmiarów Pikmin.
Nintendo-Osaka-Merch-1
Przedmioty są w sprzedaży wyłącznie w Nintendo Osaka jak i Nintendo Tokyo. 

Chcielibyście zrobić zakupy w takim punkcie? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz