nintendo-indie-world DDZ27gB

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Oto wszystko, co zostało ogłoszone na Indie World Showcase Nintendo

Wczoraj wieczorem odbyło się Indie World Showcase od Nintendo, podczas którego zaprezentowano ponad dziesięć interesujących tytułów niezależnych, które pojawią się na Nintendo Switch w 2023 roku. Nazwa wydarzenia już mówi, o czym można było się spodziewać – były to gry niezależne. 

Jeśli więc szukacie nadziei na to, że Hollow Knight: Silksong pojawi się te lato, musimy was niestety zmartwić, ponieważ nie został pokazany na tym wydarzeniu. Niemniej jednak wiele innych gier, które tam zaprezentowano, może was zadowolić do czasu, aż w końcu otrzymamy jakąś informację na temat Silksonga. 

Oto krótkie podsumowanie ostatniego Indie World Showcase: 

My Time At Sandrock 


To gra przygodowa z elementami RPG w postapokaliptycznym świecie (tym samym co My Time At Portia. My Time At Sandrock w końcu zostanie przeniesione na Nintendo Switch. Gracz ma za zadanie wcielić się w rolnika majsterkowicza w uroczej społeczności. Na Switcha gra trafi w tym roku latem.

Quilts and Cats of Calico 


Quilts and Cats of Calico to adaptacja gry planszowej Calico, w której celem jest ułożenie kołdry. W tej grze możecie również spędzać czas z uroczymi kotkami i grać w trybie single-player lub multiplayer, kiedy gra zostanie wydana na Switcha jesienią tego roku. 

Pokemon Scarlet w sklepach od 215.00zł
Avans.pl
219.31zł
Sprawdź
Media Expert
215.00zł
Sprawdź
Electro.pl
219.31zł
Sprawdź

Blasphemous 2 


Podczas prezentacji zaprezentowano bliższy podgląd oraz konkretny termin wydania Blasphemous 2. Gra trafi na Switcha latem 2023 roku, ponownie wprowadzając w cykl życia, śmierci i odrodzenia. Wyróżnia się przepięknym pikselowym stylem oraz mnogością okropnych przeciwników.

Cult of the Lamb DLC 


Wśród wszystkich zapowiedzi gier, Indie World Showcase poświęciło również chwilę na ogłoszenie, że jedna z najlepszych gier indie z 2022 roku – Cult of the Lamb – otrzyma nową, lśniącą zawartość DLC. Relics of the Old Faith DLC zostanie wydane 24 kwietnia i zawiera nową grywalną fabułę, głębszą walką, odświeżonymi wrogami i nie tylko.


Mineko’s Night Market 


Mineko’s Night Market wydaje się być bardzo zwariowaną grą. To opowieść oparta na fabule, społeczna przygoda, które będzie celebrować kulturę japońską i jak wiele innych gier indie, zawiera mnóstwo kotów. Czego więcej można chcieć? Grając jako Mineko wyruszycie w podróż, aby rozwiązać wzruszającą historię przyjaźni, tradycji i intrygi. Gra trafi na Switcha w 2023 roku.

Rift of the NecroDancer 


Rift of the NecroDancer to gra rytmiczna, będąca spin-offerm Crypt of the NecroDancer, która zadebiutuje na Switchu w 2023 roku. W trailerze prezentowane są świetne riffy, ale też yoga i burgery.


Bomb Rush Cyberfunk 


Bomb Rush Cyberfunk, zadebiutuje na Switchu w lecie 2023 roku. Gra pozwoli wam na zabawę w Nowym Amsterdamie. Będziecie mogli tańczyć, malować graffiti, wykonywać różne triki a nawet walczyć z policją, jeśli macie na to ochotę.

Shadows Over Loathing 


Shadows Over Loathing wydaje się być zabawną grą, która nie bierze siebie zbyt poważnie. Ta czarno-biała gra RPG składająca się z karykaturalnych, kreskówkowych postaci, jest kontynuacją gry West of Loathing. W grze będziecie rozwiązywać zagadkę zaginięcia swojego wujka, ale wydaje się, że w grze jest wiele więcej do odkrycia. Możesz ją już teraz zakupić na Nintendo Switch! 


Crime O’Clock 


Crime O’Clock to gra, która trafi na Nintendo Switch 30 czerwca. Będziecie musieli zapobiegać przestępstwom i rozwiązywać je w wyjątkowej scenerii. To czarno-biała gra detektywistyczna, w której jest do rozwiązania 40 przypadków. Co więcej, wasze decyzje w jednym przypadku mogą mieć wpływ na inny.

Little Kitty, Big City 


Tak, to kolejna gra o kotach na tej liście. Little Kitty, Big City jest taką grą, jak nazwa wskazuje – musicie się wcielić w małego kotka próbującym wrócić do domu, a jednocześnie odkrywać, co to ogromne miasto ma do zaoferowania. Pozwólcie sobie na odrobinę rozproszenia jako ciekawski kociak, podczas gdy będziecie próbować wrócić do domu.

Oxenfree II: Lost Signals 


Już teraz można zamawiać preordery na Oxenfree II: Lost Signals na Switcha za niższą cenę, premiera już12 lipca. Akcja Oxenfree II rozgrywa się pięć lat po oryginalnej grze, Riley powraca do swojego rodzinnego miasta, aby zbadać pewne dziwne wydarzenia. Jak zawsze, czeka ją więcej niż początkowo zakładała, podczas tej wycieczki do domu.


Escape Academy: Complete Edition 


Escape Academy to sposób na zaspokojenie potrzeby rozwiązywania zagadek zamkniętego pokoju na Nintendo Switch. Będziecie musieli rozwiązywać zagadki, otwierać zamki, włamywać się na serwery i poznawać ludzi wokół siebie. Kompletna edycja gry zawiera również dodatek Anti-Escape Island DLC, w którym będziecie próbowali uciec z wyspy, która naprawdę nie chce, żebyś ją opuścił. Escape Academy: Complete Edition zadebiutuje na Nintendo Switch jesienią 2023 roku. 
W tym roku na Nintendo Switch pojawi się jeszcze więcej gier. Oto, jakich tytułów możecie się jeszcze spodziewać na tej konsoli. 

  • Paper Trail – dostępne w sierpniu 2023 roku 
  • Five Nights at Freddy’s: Security Breach – dostępne teraz 
  • Teslagrad 2 i Teslagrad Remastered – dostępne teraz 
  • Brotato – premiera w 2023 roku 
  • Chants of Sennaar – premiera w 2023 roku 
  • Animal Well – premiera zimą 2023 roku 
  • PlateUP! Premiera w październiku 2023 roku 
  • A Little to the Left: Cupboards and Drawers DLC – premiera w czerwcu 2023 roku 
  • Shovel Knight Pocket Edition: Puzzler’s Pack DLC – premiera wiosną 2023 roku 

Które gry was najbardziej interesują? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Mario Kart 8 Deluxe w sklepach od 213.59zł
Media Expert
213.59zł
Sprawdź
Avans.pl
219.31zł
Sprawdź
Electro.pl
219.31zł
Sprawdź
Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz