40993 1.7

Właściciel zdjęcia: The Pokemon Company

Ostatnie chwile Asha i Pikachu na srebrnym ekranie

Fani Pokémonów na całym świecie żegnają się dziś serdecznie z Ashem i Pikachu, po ogłoszeniu, że ta ikoniczna para nie będzie już występować w serialu anime. 


16 grudnia zostało ujawnione, że w przyszłym roku po 25 latach nadejdzie „ostatni rozdział” Asha i Pikachu. Z tej okazji The Pokémon Company wyemituje jedenastoodcinkową serię, która rozpocznie się 13 stycznia 2023 roku, która ostatecznie pożegna legendarny duet. Od tego momentu w anime Pokémon pojawią się dwaj nowi bohaterowie Riko i Roy z regionu Paldea – tego samego, który można znaleźć w Pokemon Scarlet i Violet. 

Wraz z jedenastoodcinkowym serialem, zatytułowanym Pokémon - Aim to be a Pokémon Master, dostaniemy również odcinek specjalny o nazwie Pokémon: The Distant Blue Sky, który ma zostać wyemitowany 23 grudnia 2022 roku. Nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat tego serialu, poza poniższym plakatem, na którym Ash wraz z Pikachu wpatrują się w dal.


Amerykańska aktorka podkładająca przez ostatnie 17 lat głos pod Asha Ketchuma, Sarah Natochenny podzieliła się swoją sympatią do postaci w tweecie. 


Prawdopodobnie nie jest to ostatni raz, kiedy będziemy widzieć Ash’a. Misty, Brock i wiele innych postaci pojawiało się ponownie w setkach odcinków anime Pokémon, aczkolwiek z pewnością jest to koniec pewnej ery. 

Co sądzicie o odejściu Asha Ketchuma z anime Pokémon? Czekacie, aby poznać dwójkę nowych bohaterów? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz