002-12

Właściciel zdjęcia: DRAGAMI GAMES

Ostatni dzwonek na zakup gry RPG na Switcha za symboliczne 16 złotych!

Obecnie trwa atrakcyjna wyprzedaż gry RPG na konsolę Nintendo Switch, dostępnej w sklepie Nintendo eShop. Promocja ta jest ważna do dnia 28 sierpnia. Niemiej jednak, warto zaznaczyć, że trzy dni po zakończeniu tej promocji, gra zostanie definitywnie usunięta ze sklepu Nintendo eShop, co poskutkuje tym, że nie będzie można już jej zakupić. Innymi słowy, ta okazja stanowi ostatnią szansę na nabycie tej konkretnej gry w promocyjnej cenie. W normalnych warunkach, cena gry wynosiłaby 160 złotych, jednakże do 28 sierpnia można ją zdobyć za symboliczne 16 złotych. Jeśli więc nawet minimalnie nurtuje was myśl o grze w przyszłości, to właśnie teraz jest odpowiedni moment, by ją pozyskać. Wato się pospieszyć, gdyż już niedługo cena wzrośnie, a następnie gra zniknie całkowicie ze sklepu Nintendo eShop. 


Tajemnicza gra, o której mowa, została stworzona przez NIS America i zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch 4 września 2018 roku, W momencie premiery, stworzona przez Kadokawa gra RPG zdobyła ocenę 70 na Metacritic. Jeśli jeszcze nie połączyliście kropek, ta gra RPG to God Wars The Complete Legend.

„God Wars The Complete Legend to taktyczna gra RPG, która odkrywa nieznane dzieje Japonii poprzez folklor i taktyczną walkę” można przeczytać w oficjalnym opisie gry na Nintendo eShop. „Odkryj tajemniczą przeszłość i ostateczne przeznaczenie Kaguyi i jej przyjaciół w Labiryncie Yomi. Na konsoli Nintendo Switch, ta gra RPG obsługuje wszystkie trzy tryby gry i wymaga 4,5 GB wolnej przestrzeni. Niestety obsługuje tylko jeden język, a jest nim angielski. Żadne inne języki nie są obsługiwane. 

W zamian za wydanie 16 złotych oraz przydzielone 4,5 GB przestrzeni dyskowej, otrzymacie pełnoprawne doświadczenie z taktycznej gry RPG, które dostarczy wam wiele godzin wciągającej rozgrywki. Główna fabuła gry zajmuje około 25 godzin, lecz aby w pełni przejść przez wszelkie dostępne misje poboczne, konieczne będzie poświęcenie aż około 80 godzin. Może to się wydawać długo, lecz taki stan rzeczy jest dość standardowy dla gier RPG o taktycznym charakterze, które zazwyczaj wyróżniają się dłuższym czasem rozgrywki z uwagi na ich specyficzną mechanikę. 

Co sądzicie o tym, że gra zostanie usunięta ze sklepu po zakończeniu promocji? Czy to wpływa na waszą decyzję o zakupie? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz