80800ead411b9c450a3a7783a3a9

Właściciel zdjęcia: Warner Bros. Interactive Entertainment

Nowy zwiastun Hogwarts Legacy na Nintendo Switch

Hogwarts Legacy było jedną z najbardziej oczekiwanych gier, które miały premierę w tym roku. Zespół deweloperski z Avalanche Software zdołał wydać grę początkowo w lutym tego roku na platformy najnowszej generacji oraz na PC. Dopiero w maju ci, którzy posiadają PlayStation 4 i Xbox One, mogli również zdobyć egzemplarz gry. Teraz pozostaje tylko, aby platforma Nintendo Switch otrzymała swoją wersję gry. Na szczęście, gra pojawi się już za kilka dni. Ale aby podkręcić atmosferę związana z jej premierą, deweloperzy wydali zupełnie nowy zwiastun.


Fani czekali, aż Avalanche Software zaprezentuje grę na Nintendo Switch. To tytuł, który wzbudził pewne wątpliwości wśród fanów. Widzieliśmy już niektóre gry, które gracze uważali za niemożliwe do przeniesienia, a jednak trafiły na Nintendo Switch. Biorąc pod uwagę, że Hogwarts Legacy miał premierę zaplanowaną na Nintendo Switch, ale została opóźniona znacznie po premierze na innych platformach, martwiące było to, czy ta gra nie okaże się gorsza od konkurencji. Teraz pojawił się nowy zwiastun, który został w całości uchwycony z gry na platformę Nintendo Switch.

W rezultacie może nie być to tak wyraźne jak w porównaniu do innych platform. Jednak przynajmniej pokazuje, że gra jest zdolna działać na sprzęcie Nintendo Switch. Do tej pory komentarze od graczy pod filmem na YouTube były pozytywne. Mówią, że wygląda świetnie i przewyższa ich oczekiwania. Możesz obejrzeć nagranie rozgrywki z Nintendo Switch w osadzonym poniżej filmie.Mając to na uwadze, nie jest to jedyny przypadek, gdy niedawno zobaczyliśmy grę Hogwarts Legacy działającą na Nintendo Switch. Niedawno jeden gracz zdołał zdobyć wczesny egzemplarz gry i opublikować materiał wideo z rozgrywką na swoim Nintendo Switch. To zaskoczyło niektórych fanów tym, jak dobrze gra działała i z pewnością sprawiło, że gracze byli gotowi albo zamówić egzemplarz przed premierą, albo zakupić grę w dniu jej wydania.

Dla tych z was, którzy nie są świadomi, Hogwarts Legacy rozgrywa się znacznie przed wydarzeniami z fabuły Harry'ego Pottera. Wcielamy się w rolę ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jednakże, tylko dlatego, że Harry nie jest obecny, nie oznacza to braku tajemnicy, niebezpieczeństwa i przygody. Gracze przejdą przez tę magiczną podróż i rozwiążą nową tajemnicę skoncentrowaną wokół zapomnianej magii sprzed wieków. Wkrótce, gracze na Nintendo Switch będą mogli zdobyć swoją kopię gry już 14 listopada 2023 roku.

Hogwarts Legacy jest dostępne w pre-orderze na Nintendo eShop w cenie 269 zł.

Jakie są wasze oczekiwania co do gry Hogwarts Legacy na platformę Nintendo Switch? zwłaszcza po opóźnieniu premiery w porównaniu do innych platform? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz