kirbys-rdd

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowy trailer Kirby's Return to Dream Land Deluxe

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zostanie wydany na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu, oferując zremasterowaną wersję gry z Wii. Oprócz głównej kampanii, gra będzie zawierała lokację Merry Magoland, która zawiera mieszankę nowych i powracających sub-gier z poprzednich tytułów. W sumie gracze będą mieli do dyspozycji 10 gier w których będą mogli zmierzyć się w trybie multiplayer, uzupełniającym kooperację w głównej kampanii. Aby zwiększyć zainteresowanie tym trybem, Nintendo opublikowało nowy zwiastun, który pokazuje czego gracze mogą się spodziewać. 


Nowy zwiastun Kirby’s Return to Dream Land Deluxe do obejrzenia poniżej:

 
Miejmy nadzieję, że nowe funkcje gry będą wystarczającą zachętą dla tych, którym spodobała się już wersja na Wii. Oprócz tych gier, Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zawiera dwie zupełnie nowe umiejętności kopiowania (Mecha i Sand), jak również umiejętność Festival, która zadebiutowała w Kirby Star Allies. Wyciekła również grafika, z gry która sugeruje możliwość pojawienia się nowego „Magolor Epilogue”, który nie był obecny w oryginalnej grze. Do tej pory nie ma oficjalnego potwierdzenia dotyczącego tez nowej zawartości. 

Seria Kirby trwa od 1992 roku, obejmując gry, anime i wiele innych. Współwłaścicielami serii są Nintendo i deweloper HAL Laboratory. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe pojawi się zaledwie rok po wydaniu Kirby and the Forgotten Land, który również pojawił się na Nintendo Switch. Podczas gdy Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zawiera tradycyjną rozgrywkę 2D, z której seria jest najbardziej znana, Kirby and the Forgotten Land przeniosło serię w pełne 3D po raz pierwszy w historii serii. Gra otrzymała świetne recenzje, a także najlepszą sprzedaż w historii serii. Nie wiadomo czy Kirby’s Return to Dream Land Deluxe osiągnie taki sam poziom sukcesu, ale fani będą mogli się o tym przekonać już 24 lutego. 

Co sądzicie o nowym zwiastunie? Czy planujecie sprawdzić grę w przyszłym miesiącu? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz