smb 0

Właściciel zdjęcia: Illumination Entertainment / Nintendo

Nowy plakat Super Mario Bros. Movie ujawnia bronie z Mario Kart

Nowy plakat do Super Mario Bros. Movie ukazuje bliższe spojrzenie na Mario, Cranky’ego Konga oraz różnych broni pochodzących z gier Mario Kart. Zgodnie z zapowiedziami zawartymi w różnych zwiastunach, w najnowszej adaptacji serii Mario pojawi się Rainbow Road. 


Oficjalny Twitterowy profil Super Mario Bros. Movie opublikował nowy plakat filmu, na którym widać różne postacie ze świata Mario oraz pojazdy ścigające się na Rainbow Road.


Plakat zawiera również oryginalny pojazd Cranky Konga, który nigdy nie był przedstawiony jako grywalna postać w grze Mario Kart. Bob-omb i niebieska skorupa wskazują, że przeszkadzajki pojawią się również w filmie.  Najnowszy plakat Super Mario Bros. Movie zawiera wiele ważnych postaci i ich pojazdów co może sugerować ważne znaczenie Rainbow Road i kilku zawodników, którzy być może będą ze sobą rywalizować. Może to prowadzić do wielu odniesień do gier Mario Kart, w tym obecności większej ilości broni, poza tym, co pokazuje nowy plakat. Broń również zapowiada wyścig w filmie, który może odzwierciedlić to, jak wyglądałyby wyścig w grze Mario Kart. 

Mimo, że wiemy, iż Mario Kart będzie miało wpływ na Super Mario Bros. Movie, wciąż nie ma zbyt wielu informacji na temat tego jaką rolę odegra Rainbow Road w fabule filmu. Film ma się skupić na misji Mario i Peach, która ma na celu uratowanie Luigiego przed Bowserem, co nie wydaje się być bezpośrednio związane z wyścigiem na Rainbow Road. Choć szczegóły są skąpe, ważne postacie takie jak Peach, Donkey Kong i Cranky Kong podkreślają, że wyścig może być kluczowym momentem filmu.

Możliwe, że ze względu na liczbę postaci, które mają się pojawić na Rainbow Road, w ostatnim akcie Super Mario Bros. Movie wyścig może być pretekstem na zebranie postaci ze świata Nintendo. Może się okazać, że Rainbow Road to sposób w jaki Mario, Peach i wszyscy inni dostaną się do lokalizacji Bowsera, aby uratować Luigiego i powstrzymać Bowsera przed podbiciem innych królestw. 

Jakie elementy z Mario Kart chcielibyście zobaczyć w filmie Super Mario Bros. Movie? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz