metroid-prime-4

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowości z Metroid Prime teasowane przez użytkownika Reddita

Być może w najbliższym czasie otrzymamy jakieś wieści związane z Metroid Prime. Metroid jest jedną z najbardziej ukochanych franczyz Nintendo, ale jego uznana podseria Metroid Prime, jest uśpiona od dłuższego czasu. Nintendo zapowiedziało Metroid Prime 4 parę lat temu, gra od tego czasu jest cały czas rozwijana. Poza ujawnieniem logo w 2017 roku, przez większość czasu jest jednak cisza w tym temacie. Dodatkowo krążyły pogłoski o zremasterowane kolekcji oryginalnej trylogii na Nintendo Switch, ale te doniesienia jeszcze się nie zmaterializowały. 


Moderator subredditu GamingLeaksandRumors o nazwie Spheromancer zauważył, że informacje o grach Nintendo podwane przez innego użytkownika o nazwie Fun_Way_6592 pokrywały się z rzeczywistością, co sugeruje, że posiadają wiarygodne źródło. Mod nawet zauważył, że Fun_Way ujawnił tytuł dla The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom przed jego ujawnieniem, a teraz Fun_Way zadał pytanie „everyone is primed and ready?”. Co wydaje się być oczywistym teasem dla czegoś związanego z Metroid Prime. Nie wiadomo, kiedy ta wiadomość ujrzy światło dzienne, ale nie wydaje się, aby to miało nadejść w najbliższym czasie. Nie mamy pojęcia, kiedy to będzie. Być może dowiemy się czegoś więcej przy okazji zbliżającego się Nintendo Direct na początku 2023 roku, który pozwoli fanom Nintendo dowiedzieć się, czego się spodziewać w nowym roku.

Link do posta z reddita znajdziecie tutaj.

Oczywiście pozostaje pytanie, czy jest to wiadomość o Metroid Prime 4, czy też informacja o długo odkładanej zremasterowane trylogii na Nintendo Switch? Na wyjaśnienie tej sytuacji będziemy musieli jednak  trochę poczekać. Jeśli trylogia jest rzeczywiście remasterowana, prawdopodobnym wydaje się, że pojawi się na rynku, jako pierwsza, aby służyć, jako narzędzie marketingowe dla Metroid Prime 4. Jednak jest również prawdopodobne, że o obu grach możemy usłyszeć w tym samym czasie. 

Czy chcielibyście, aby te plotki się potwierdziły? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz