maxresdefault  10

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowości Pokémon - zwiastuny, gry i więcej!

Podczas wczorajszej prezentacji Pokémon Presents ogłoszono, że Nintendo Switch Online otrzyma swój pierwszy klasyczny tytuł z serii Pokémon. Gra jest adaptacją karcianej gry RPG Pokémon Trading Card Game. Ta gra jest idealna dla graczy, którzy chcą ożywić wspomnienia z lat 90. a nie posiadają konsoli GameBoy Color. Dodatkowo gra doskonale nadaje się dla tych, którzy nie chcą inwestować czasu ani pieniędzy w zakup prawdziwego carta. Jest także idealna dla graczy, którzy nie chcą marnować czasu na korzystanie z aplikacji na smartfony. 


Tak jak w przypadku Pokémon Blue i Red, Pokémon Trading Card Game pozwala nam na wybranie jednej z trzech talii startowych z Pokémonami, podczas naszej podróży po mapie i stawiania czoła mistrzom klubów. 

Co do Pokémon Violet i Scarlet, ogłoszono dwuczęściowe rozszerzenie. Pierwsza połowa rozpoczyna się 13 września wraz z wydaniem Teal Mask, a druga połowa rusza w nadchodzącym zimowym sezonie wraz z wydaniem Indigo Disc.


Dodatek DLC obejmuje wydanie „królewskiej trójki”: Okidogi, Munkidori i Fezandipiti. Ponadto, DLC wprowadzi ponad 200 Pokémonów, które wcześniej nie pojawiły się w Pokémon Scarlet i Violet. W Teal Mask gracze napotkają gatunki Pokémonów, których nie można znaleźć w Paldea, a także nowe spotkania z NPC, takim jak fotograf Pokémonów. Gracze otrzymają nawet selfie stick, aby robić zdjęcia trenerom i Pokémonom. W Indigo Disc gracze przeniosą się do Blueberry Academy, głównie podwodnej szkoły, która posiada cztery sztuczne biomy wypełnione różnorodnymi Pokémonami. Blueberry Academy będzie również mieć trudną nową Elitarną Czwórkę.

Mewtwo i Mew również pojawiły się podczas wczorajszej prezentacji Pokémon Presents i będą dostępne dla wszystkich graczy w ramach wydarzenia o nazwie „Get Mew and Mewtwo”. Trenerzy będą walczyć z Mewtwo, aby dodać go do swojego ekwipunku, a Mew będzie dostępny poprzez wpisanie hasła w menu tajemniczego prezentu. 


Detektyw Pikachu również powraca. Zwiastun ukazuje, że Detektyw Pikachu otrzymuje pomoc od swoich towarzyszących Pokémonów, w tym Arcanine’a, który węszy tropy, oraz Darmanitana, który może otwierać nowe obszary Ryme City poprzez rozbijanie rzeczy. Gra zostanie wydana na konsolę Nintendo Switch 6 października. 

 
W trakcie wczorajszej prezentacji Pokémon Presents miała również miejsce zapowiedź dotycząca Pokémon Go. Teraz będą dostępne Pokémony z regionu Paldea. Dodatkowo, zaprezentowano startowe Pokémony z Paldea, które pojawią się w grze mobilnej. 


Kolejnym punktem jest Pokémon: Path to the Peak. Path to the Peak to nowy serial animowany oparty na grze karcianej. Serial skupia się na trenerce Ave oraz jej Pokémonie Oddishu, w ich podróży w świecie rywalizacji w Pokémon Trading Card Game. Pierwszy odcinek zadebiutuje 11 sierpnia.


Pokémon: Paldean Winds to kolejny nadchodzący serial animowany oparty na grze Pokémon Violet i Scarlet. Będzie skupiał się na młodzieńczej dramie kilu uczniów akademii wchodzących w dorosłość. Serial będzie składał się z czterech odcinków i zadebiutuje 6 września.

 
Z tak wieloma treściami Pokémon, każdy fan na pewno będzie zadowolony! 

Na co czekacie najbardziej? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz