NSO 05.2022

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowe gry z konsol NES i SNES w NSO - Maj 2022

3 nowe gry dołączają do usługi Nintendo Switch Online w maju 2022. Są to Congo's Caper i Rival Turf! na Super Nintendo, a także Pinball na NES.
 
Congo's Caper


Fabuła gry Congo's Caper dotyczy pół-człowieka, pół-małpy o imieniu Congo, który wyrusza na ratunek swojej dziewczynie, gdy ta zostaje porwana przez demona. Gracz kontroluje Konga. Gra Congo's Caper składa się z 35 poziomów, które rozgrywają się w różnych światach, m.in. w dżungli, górach, na statku pirackim, wulkanie i w mieście duchów. Wśród bossów znajdują się demon, T-Rex, ninja, pirat, szalony naukowiec i wampir. Jeśli Congo zostanie trafiony przez wroga, powraca do swojej małpiej postaci. Jeśli Congo zostanie ponownie trafiony, gracz traci życie.

Rival Turf!

Jack Flak (Rick Norton w Japonii) lub "Oozie" Nelson (Douglas Bild w Japonii) są wybierani w trybie dla jednego lub dwóch graczy, aby pokonać mnóstwo wrogów za pomocą ciosów, kopnięć i różnych broni zebranych w trakcie gry. Jack Flak jest bohaterem, który chce uratować swoją dziewczynę Heather. Jego specjalnością są latające kopnięcia i back drop. Oswald "Oozie" Nelson jest policjantem, który używa potężnych ruchów rodem z zawodowego wrestlingu.

Pinball

Gracz steruje łopatkami wirtualnego automatu do gry w pinball. Gracz wystrzeliwuje kulkę za pomocą tłoka z pierwszego ekranu - dolnej części stołu pinballowego - przez górną część ekranu do drugiego ekranu. Gra przenosi się do pierwszego ekranu, jeśli kulka spadnie przez dolną część górnego ekranu, i wraca do górnego ekranu, jeśli kulka zostanie uderzona z powrotem przez przestrzeń w górnej części pierwszego ekranu. Gracz steruje łopatkami na obu ekranach, aby odchylić piłkę i nie dopuścić do jej upadku na dolny ekran.


Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz