tobiah-ens-bHnbqJBTwLs-unsplash

Właściciel zdjęcia: Unsplash / Tobiah Ens

Nowa aktualizacja systemu dla Nintendo Switch - wersja 16.1.0

Teraz dostępna jest nowa aktualizacja systemu dla konsoli Nintendo Switch, podnosząca wersję systemu do 16.1.0. Jak to było w przypadku większości ostatnich aktualizacji systemowych, ta wydaje się dość niewielka, skupiając się głównie na poprawie stabilności konsoli. Niestety, Nintendo nie podało więcej szczegółów dotyczących tych zmian, ale jeśli chodzi o większe zmiany, prawdopodobnie dowiemy się więcej w ciągu nadchodzących dni. Pełne notatki z aktualizacji można znaleźć na oficjalnej stronie firmy


Wersja 16.1.0. (Wydana 21 sierpnia 2023 roku)

  • Ulepszenia ogólnej stabilności systemu, mające na celu poprawę doświadczenia użytkownika. 

Wciąż jest wiele funkcji, których fani Nintendo chcieliby zobaczyć wdrożone w ramach aktualizacji, ale to może zaczekać do następnej konsoli firmy. Plotki sugerują, że era konsoli Nintendo Switch zaczyna się kończyć, a nowy system ma pojawić się w 2024 roku. Nintendo nie wydało jeszcze oficjalnego oświadczenia, ale konsola Switch jest na tynku już ponad sześć lat. To długi okres życia dla platformy do gier wideo, a Switch odniósł ogromny sukces. Pozostaje zobaczyć, czy następny system Nintendo będzie w stanie powtórzyć ten sukces oraz jakich zmian można oczekiwać w porównaniu do Switcha. 

Chociaż nowa konsola od Nintendo wydaje się prawdopodobna na przyszły rok, fani powinni mieć wiele gier, którymi mogą się cieszyć przed tym czasem. Jesienią tego roku ukaże się kilka wydań w tym Super Mario Bros. Wonder, Detective Pikachu Returns, WarioWare: Move It! i Super Mario RPG w 2023 roku, a także Luigi’s Mansion: Dark Moon oraz gra z udziałem Księżniczki Peach, obie mają się ukazać w 2024 roku. Ponadto kilka gier o dużej rozpoznawalności ma nadchodzące dodatki DLC, w tym Splatoon 3, Mario Kart 8 Deluxe oraz Pokémon Scarlet i Violer. Jeśli era Switcha rzeczywiście zbliża się ku końcowi w przyszłym roku, to na pewno wydaje się, że sprawy kończą się spektakularnie. 

Czy są jakieś konkretne zmiany, które chcielibyście zobaczyć na konsoli Nintendo Switch? Jak myślicie, zobaczymy nową konsolę w 2024 roku? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz