maxresdefault  1

Właściciel zdjęcia: Gunfire Games

Nintendo Switch otrzyma niedocenianą grę akcji Remnant przed nowym sequelem

Niedoceniona gra akcji, która po raz pierwszy pojawiła się w 2019 roku, ma zostać wydana na Nintendo Switch w niedalekiej przyszłości. W ogólnym rozrachunku, Switch jest platformą, na którą często nowe tytuły lądują miesiące lub nawet lata po tym, jak wcześniej pojawiły się na platformach Xbox, PlayStation i PC. Posiadacze Switcha raczej przyzwyczaili się do tego schematu, jednak nadal oznacza to, że na niektóre tytuły trzeba czekać dłużej niż przewidywano. Na szczęście gra o której mowa trafi na Switcha przed pojawieniem się jej sequela w najbliższych miesiącach. 


Ogłoszone w tym tygodniu przez THQ Nordic, Remnant: From the Ashes ma teraz ukazać się na Nintendo Switch w nieokreślonym terminie. Remnant to trzecioosobowa strzelanka z elementami Soulslike, która stała się kultowym hitem w ostatnich latach. Obecnie Remnant: From the Ashes może pochwalić się pozytywnymi ocenami na Steamie sumując prawie 37 000 recenzji użytkowników, co pokazuje jak bardzo stała się popularna. 

Remnant: From the Ashes okazało się tak wielkim sukcesem, że deweloper Gunfire Games pracuje aktualnie nad sequelem. Tytuł Remnant 2 został zapowiedziany w zeszłym miesiącu i obecnie ma się ukazać tylko na platformach obecnej generacji w 2023 roku. W związku z tym, kontynuacja nie trafi na Switcha, ale przynajmniej fani Nintendo będą mogli wkrótce ograć oryginalną grę z tej serii. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o grze Remnant: From the Ashes, możecie sprawdzić oficjalny opis gry poniżej. 

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa survivalowa strzelanka akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potworne stworzenia. Jako jeden z ostatnich pozostałości ludzkości, wyruszysz samotnie lub u boku maksymalnie dwóch innych graczy. Drużyna musi stawić czoła hordom śmiertelnych wrogów i epickich bossów oraz spróbować stworzyć schronienie, odbudować, a na końcu odzyskać to co zostało utracone. 

Świat został pogrążony w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. Ludzkość walczy o przetrwanie. Posiada technologię pozwalającą na otwieranie portali do innych światów i alternatywnych rzeczywistości. Muszą podróżować przez portale, aby odkryć tajemnicę skąd pochodzi wszechobecne zło, zbierać zasoby, aby utrzymać się przy życiu…

Ograliście już ten tytuł? Będziecie chcieli go sprawdzić na Switchu? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz