1280x720  5

Właściciel zdjęcia: Rare

Nintendo Switch Online zaskakuje: Jet Force Gemini już w grudniu!

Jet Force Gemini to platformówka akcji, która była częścią imponującego zestawu tytułów Rare na konsolę Nintendo 64. Zaliczają się do niej gry takie jak GoldenEye 007, Perfect Dark, Banjo-Kazooie, Donkey Kong 64, Banjo-Tooie i Diddy Kong Racing.


W Jet Force Gemini gracze kontrolują trzech różnych bohaterów: rodzeństwo Juno i Vela oraz ich psa Lupusa, którzy są członkami międzygalaktycznej siły policyjnej. Każda postać ma unikalne zdolności, niezbędne do eksploracji wszystkich obcych światów wszechświata Jet Force Gemini.

Chociaż Jet Force Gemini jest dostępne w ramach Rare Replay w usłudze Xbox Game Pass, nigdy nie doczekało się ponownego wydania na konsolach Nintendo z powodu przejęcia Rare przez Microsoft. To jednak ma się zmienić, ponieważ Jet Force Gemini szykuje się do długo oczekiwanego powrotu na konsolę Nintendo.

Oficjalne konto Nintendo of America na Twitterze ogłosiło, że Jet Force Gemini trafi do subskrybentów usługi Nintendo Switch Online + Expansion Pack w grudniu, choć ostateczna data premiery nie została jeszcze potwierdzona.


Na podstawie wcześniejszych premier w usłudze Nintendo Switch Online, można wnioskować, że Jet Force Gemini prawdopodobnie będzie również posiadać tryb wieloosobowy online, pozwalając graczom na korzystanie z map Deathmatch oraz trybu współpracy dla pojedynczego gracza.

Przybycie Jet Force Gemini do usługi Nintendo Switch Online to kolejny duży krok dla tej platformy, co z pewnością oznacza, że w przyszłości pojawi się więcej gier od Rare. Obecność takich tytułów jak Banjo-Kazooie i GoldenEye 007 na Nintendo Switch otwiera drzwi dla kolejnych produkcji Rare, takich jak na przykład Donkey Kong 64.

Pomimo braku przynależności do dużej franczyzy, Jet Force Gemini zdołało przyciągnąć grupę oddanych fanów na lata po premierze. Gra od dłuższego czasu oczekuje na powrót na platformę Nintendo, gdzie ma szansę zachwycić zupełnie nową publiczność graczy, którzy nie mieli okazji doświadczyć jej w latach dziewięćdziesiątych.

Ci sami nowi gracze mogą również chcieć odnaleźć poradniki, ponieważ Jet Force Gemini jest znane ze swojego koniecznego cofania się do wcześniejszych obszarów i zbierania przedmiotów, co jest rzadko spotykane we współczesnych tytułach.

Jakie inne tytuły od Rare chcielibyście zobaczyć na Nintendo Switch po powrocie Jet Force Gemini? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz