scarletvioletmin

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nintendo Switch Online udostępnia nowe nagrody z Pokémonami

Aby zbiec się z wydaniem Pokémon Scarlet i Violet, Nintendo daje członkom Nintendo Switch Online  możliwość zdobycia kilku nowych nagród związanych z franczyzą. Poza udostępnianiem dla subskrybentów obszernego katalogu gier retro, Nintendo Switch Online często daje kilka innych dobroci dla tych, którzy są członkami usługi. Teraz członkowie Switch Online będą mogli zdobyć kilka różnych ikon związanych z najnowszymi Pokémonami. 


Począwszy od tego tygodnia i trwając do 25 grudnia, Nintendo udostępnia różne ikony związane z Pokemon Scarlet i Violet poprzez sekcję "Missions & Rewards" w Switch Online. Obecnie trzy z tych ikon są dostępne do zdobycia w tej chwili, jako część Fali 1 i przedstawiają nowe startowe Pokémony ze Scarlet i Violet. Fala 2 rozpocznie się 24 listopada od dodania dwóch nowych ikon, a tydzień później nastąpi Fala 3. Fale 4 i 5 będą kontynuowane, co tydzień, aż do 25 grudnia, kiedy to zakończy się oferta. 


Ikony gier coraz częściej pojawiają się w Nintendo Switch Online w ciągu ostatniego roku. I chociaż niektóre z tych ikon były związane ze starszymi franczyzami lub grami Nintendo, to dobrze jest widzieć, że japoński wydawca gier był w stanie sprawić, że w tym miesiącu ich tematyka będzie powiązana ze Scarlet i Violet. 

Jak zwykle, warto podkreślić, że jeśli chcecie zdobyć którąkolwiek z tych ikon Pokémonów dla siebie, będziecie musieli kupić je za Platynowe Punkty. Chociaż oznacza to, że ikony nie są technicznie "darmowe", Platynowe Punkty są zdobywane po prostu przez ukończenie misji, które Nintendo Switch Online oferuje. Misje te są często dość proste, co oznacza, że nie powinno zająć dużo czasu, aby zarobić tę walutę i spieniężyć ją na ikony użytkownika Scarlet i Violet. Punkty możecie zdobywać na stronie https://my.nintendo.com/

Pokémon Scarlet i Violet są dostępne w Nintendo eShopie w cenie 249,80 zł. 

Czy zamierzacie zdobyć te ikony Pokemon dla siebie przez Nintendo Switch Online? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz