1666721178 628173 1666771195 noticia normal

Właściciel zdjęcia: Intelligent Systems

Nintendo przedstawiło Expansion Pass dla Fire Emblem Engage

Fire Emblem Engage zbliża się do nas małymi kroczkami. Przed premierą gry, która odbędzie się 20 stycznia 2023 roku wydawca Nintendo oraz deweloper Intelligent Systems zaprezentowali na gali The Game Awards oczekiwany przez graczy Expansion Pass. Podobnie jak w przypadku popularnego poprzednika, Expansion Pass będzie zawierał cztery fale zawartości do pobrania, które będą mieć premiery w określonych odstępach czasu w ciągu roku. 


Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy pojawią się pozostałe trzy fale. Wiemy, że pierwsza fala będzie dostępna dla graczy wraz z premierą Fire Emblem Engage.
Fire-Emblem-Engage-Expansion-Pass-scaled
Fani Fire Emblem: Three Houses bez wątpienia ucieszą się z ponownego zobaczenia z Edelgardą, Dimitrim czy Claudem. Warto jednak pamiętać, że postacie z Emblem nie są grywalnymi jednostkami, ale raczej dającymi się wyposażyć akcesorium, które daje istotne wzmocnienia do statystyk. W miarę upływu kolejnych walk będzie ładował się specjalny wskaźnik, po jego napełnieniu postać będzie mogła tymczasowo „związać się” z Emblemem, łącząc się ze swoim bohaterem. W tym sensie postacie są grywalne, lecz ze znacznymi ograniczeniami. 

Weteranka serii Tiki, również dołącza do Engage. Tiki jest niezaprzeczalnie jedną z największych maskotek serii, zadebiutowała w grze Fire Emblem: Shadow Dragon and the Blade of Light i od tamtej pory pojawiła się w kilku tytułach. 

Jeżeli chodzi o Silver Card, to pojawiła się ona w wielu grach z serii Fire Emblem, wywodząc się podobnie jak Tiki z pierwszej części gry. Silver Card daje duże zniżki w sklepach, co czyni je niezwykle cennym przedmiotem. Nie wiadomo jeszcze czy jest to przedmiot jednorazowego użytku w Fire Emblem Engage, więc będzie należało zachować ostrożność podczas jego używania. 

Zwiastun Fire Emblem Engage można obejrzeć poniżej


Fire Emblem Engage + Expansion Pass jest dostępne w pre-orderze na Nintendo eShop w cenie 369,80 zł.

Fire Emblem Engage startuje 20 stycznia- tego samego dnia co Wave 1 Expansion Pass. Będziecie sprawdzicie od razu DLC? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz