Nintendo-Focus-Switch-2-rumors-drdNBC

Właściciel zdjęcia: @jj201501 / Nintendo

Nintendo Focus: Czy to następca Switcha? Nowe doniesienia

Ta sama osoba, która podała informacje na temat rzekomej daty premiery i ceny dla Nintendo Switch 2, opublikowała kilka nowych postów dotyczących konsoli następnej generacji. Ponownie twierdzi, że konsola będzie faktycznie nazywana Nintendo Focus i nie będzie nawet zawierać słowa „Switch”. Osoba ta udostępniła również rzekome szpiegowskie zdjęcie z logo Nintendo Focus, które znajduje się poniżej. Oczywiście koniecznie należy traktować te informacje z ogromnym przymrużeniem oka z kilku powodów, zwłaszcza że takie zdjęcie można bardzo łatwo sfałszować. Nawet jeśli Nintendo Focus jest prawdziwe, może się to nie odnosić nawet do następcy Switcha, a może być to usługa lub urządzenie peryferyjne, nad którym firma pracuje. Można argumentować, że dla Nintendo miałoby to sens, aby zachować nazwę „Switch” w przypadku następcy, ponieważ zapewniłoby to konsoli natychmiastową rozpoznawalność wśród kupujących. 

Oprócz uparcie trzymającej się nazwy Nintendo Focus, osoba publikująca te informacje składa pewne twierdzenia dotyczące gier zmierzających na tę platformę. Podobno będzie to obejmować kooperacyjny platformer 3D o nazwie Relno, który prawdopodobnie będzie grą startową, oraz F-Zero Titans, które ma rzekomo wskrzesić martwą serię F-Zero (ostatnia grą z tej serii jest F-Zero Climax z 2004 roku). Zapewne najbardziej ekscytującą wiadomością dla graczy będzie stwierdzenie, że Arms 2 zmierza na konsolę Nintendo Focus/Switch2/konsoli następnej generacji. 

Arms zostało wydane w 2017 roku i odniosło spory sukces dla Nintendo, zdobywając ogólnie pozytywne recenzje i sprzedając się w liczbie ponad 2,7 miliona kopii. Przez lata krążyło wiele plotek o kontynuacji futurystycznej gry sportowej, ale dotąd nic konkretnego się nie pojawiło. Arms 2 mógłby z pewnością być taką grą, która ukazałaby się na konsoli następnej generacji szansę zademonstrowania swojej siły i pokazania swoich możliwości „dorównujących PlayStation 4”, ale według źródła gra nie pojawi się przed 2025 rokiem. 

Jakie jest wasze zdanie na temat potencjalnych gier o których wspomina autor posta? Czy czekacie na kontynuację serii F-Zero lub na wydanie gry Arms 2? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz