NB2 LibraryLogo 1280x720-1

Właściciel zdjęcia: GameMill Entertainment

Nickelodeon All-Star Brawl 2 tylko w wersji cyfrowej na Switcha

Nickelodeon All-Star Brawl 2 nie otrzyma właściwej fizycznej wersji na konsolę Nintendo Switch, tak wynika z informacji dostępnych w sklepach internetowych. Zarówno na stronach Walmartu, jak i Best Buy widnieje ostrzeżenie, że w pudełku nie znajdzie się kopii gry, lecz jedynie kod do pobrania wersji cyfrowej. W przypadku listingu gry na PlayStation i Xbox nie ma takiego ostrzeżenia, więc jeśli to prawda, wydaje się, że jest to związane z problemem związanym z mniej wydajnymi możliwościami sprzętu Nintendo Switch. 


Żadne z informacji nie zostały potwierdzone ani przez dewelopera Ludosity, ani przez wydawcę Gamemil, więc istnieje możliwość, że te ogłoszenia zostały opublikowane przez pomyłkę. Niemiej jednak, biorąc pod uwagę, że korzystają one z obrazu pudełka gry z ostrzeżeniem o braku nośnika, wydaje się, że prawdopodobnie nie ma sensu kupować fizycznej wersji Nickelodeon All-Star Brawl 2 na Nintendo Switch. 

Zauważono to dzięki fanom gry na serwerze Discorda poświęconemu Nickelodeon All-Star Brawl i spotkało się to z ogromnym rozczarowaniem. Zbiegając się z faktem, że wiele sklepów cyfrowych straciło całe swoje biblioteki gier z powodu wyłączenia serwerów, nie jest to dobry czas na wydawanie gry tylko w wersji cyfrowej, ponieważ fani będą świadomi, że gra nie będzie ich na zawsze. Gdy sklep Nintendo Switch zostanie definitywnie wyłączony, może być niemożliwe ponowne zainstalowanie gry. 


Bardziej pilnym zagadnieniem jest to, że fizyczne wydanie gry bez rzeczywistego nośnika jest po prostu zwykłym marnowaniem plastiku. Tak naprawdę nie ma różnicy między zakupem wersji w pudełku a zakupem w Nintendo eShop, chyba że kupujecie ją dla kogoś innego jako prezent. 

Jednakże może to być również sygnał, że kontynuacja Nickelodeon All-Star Brawl jest trochę bardziej wymagająca niż jej poprzednik, który bezproblemowo zadebiutował na konsoli Nintendo Switch w 2021 roku. Miejmy nadzieję, ze oznacza to wiele ulepszeń, ponieważ pierwsza gra szybko straciła na popularności tuż po premierze i spotkała się z krytyką za brak podstawowych funkcji, takich jak aktorski dubbing. 

Najnowszym przykładem jest Mortal Kombat 1, który jest absolutną katastrofą na tej platformie. Jakość graficzna została tak drastycznie obniżona, że spotkało się to z natychmiastową krytyką fanów. NetherRealm obiecał poprawki, ale reprezentacyjnie wyrządzono już dużą szkodę. Nickelodeon All-Star Brawl 2 może uniknąć tego losu, ponieważ prawdopodobnie jest mniej wymagającą grą i wciąż debiutuje na konsolach PlayStation i Xbox poprzednich generacji. W każdym razie Nickelodeon All-Star Brawl ma planowaną premierę na 3 listopada 2023 roku.

Czy bylibyście zainteresowanie zakupem gry w formie pudełkowej jeśli byłby to tylko kod do pobrania wersji cyfrowej? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz