apps.24403.14531461635142175.a52f54b0-3b79-489a-a2c3-d2c875b56013

Właściciel zdjęcia: Warhorse Studios

Nadchodzi Kingdom Come: Deliverance!

Specjaliści od portów z Saber Interactive znów podjęli się zadania niemożliwego. Kiedyś chodziły słuchy, że Kingdom Come: Deliverance zmierza na Switcha, ale wszyscy przeszli obok nich obojętnie. Nie dlatego, że gra jest zła, a po prostu wydawała się zbyt rozbudowana dla leciwej konsoli i takie plany szybko mogła zweryfikować.

Dziś ekipa PLAION POLSKA potwierdziła, że gra trafi do sprzedaży na początku 2024 roku w wersji cyfrowej i fizycznej.Powyższy trailer naturalnie nie jest napędzany konsolą Nintendo, a na efekty prac trzeba będzie poczekać. Czy bliżej temu będzie do dobrze sprzedającego się i ciepło przyjętego Hogwarts Legacy, czy do Batman Arkham Knight, które uznane zostało za niegrywalne? Na pewno produkt Warhorse Studios był w dobrych rękach, a ludzie z Saber już nie jeden port dowieźli w stanie bardzo satysfakcjonującym.

Samo Kingdom Come: Deliverance to historia syna kowala, którego poznajemy w momencie, gdy jego wioska zostaje zrównana z ziemią. Henryk poprzysięga zemsty i szybko zostaje wplątany w politykę i sieć intryg. Gra cechuje się sporym naciskiem na immersję, gdzie trudno mówić o gamingowych ustępstwach. Będziesz często robił rzeczy przyziemne, które w wielu średniowiecznych światach są pomijane na rzecz wartkiej akcji. Wszystko osadzone w Europie środkowej, gdzie nie uświadczymy smoków i innych gadów.

Na Switcha trafi edycja Royal, która zawierać będzie wszystkie dodatki DLC - Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards i A Woman's Lot.

Pre-Order wersji pudełkowej jest dostępny w TYM MIEJSCU - Cena 188,90 zł.

Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz